LaptopFix kompiuterių remontas: +370 681 62157

  • Susisiekite

    +370 681 62157
  • Vilnius

    S.Žukausko g. 1
  • Pirmadienį-Šeštadienį

    I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Apipilto kompiuterio remontas

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

    Apipiltas kompiuteris – ką daryti?

    Nešiojamas kompiuteris – daugelio darbuotojų kasdienės veiklos pagrindas, bet jį apipilti yra pernelyg paprasta. Aplieti kompiuteriai, laimei, dažnai gali būti ištaisomi, jei laiku imtasi atitinkamų priemonių mažinant skysčio sukeltą žalą – tai yra, suteikiant pirmąją pagalbą. Bet ką turėtume daryti, kai kompiuteris apipiltas? Štai keletas pagrindinių rekomendacijų:

    1. Kompiuterį reikia kuo greičiau išjungti. Saugokite svarbų dokumentą ir nedelsdami išjunkite nešiojamąjį kompiuterį, nuspausdami įjungimo mygtuką maždaug penkias sekundes. Jei kompiuteris prijungtas prie elektros, ištraukite maitinimo laidą.
    2. Kuo skubiau apverkite nešiojamąjį kompiuterį dugnu į viršų. Tai neleis skysčiui skverbtis toliau. Atidarykite nešiojamąjį kompiuterį ir padėkite ant lygaus paviršiaus apverstą V formos, kad apsaugotumėte ekraną nuo tolesnės žalos.
    3. Išimkite bateriją iš nešiojamojo kompiuterio, kad apsaugotumėte nuo galimo elektros smūgio.
    4. Atjunkite visus išorinius įrenginius. Išimkite visus priedus, prijungtus prie nešiojamojo kompiuterio, pavyzdžiui, USB laikmenas ir SD atminties korteles. Jei galite, išimkite klaviatūrą ir nuvalykite ją nuo skysčio.

    Pasitaikus ekstremaliai dideliam skysčio kiekiui, turėtumėte atlikti papildomus veiksmus:

    1. Pašalinkite skysčio kiek įmanoma daugiau. Atverkite nešiojamąjį kompiuterį ir rankšluosčiu nuvalykite kuo daugiau skysčio.
    2. Išimkite komponentus. Jei mokate, išimkite kietąjį diską ir RAM, kad apsaugotumėte nuo galimo skysčio žalojimo.
    3. Išdžiovinkite nešiojamąjį kompiuterį. Palikite nešiojamąjį kompiuterį vėsioje, sausoje vietoje, kur yra geras oro cirkuliacijos srautas, mažiausiai 48 valandas.
    4. Atsigavus po šių veiksmų, jei kompiuteris vis tiek neveikia, reikės kreiptis į remonto taisyklą.

    Kompiuteris, kuris buvo apipiltas skysčiu, yra nepritaikomas naudojimui. Galbūt kai kuriais atvejais galite pataisyti skysčio pažeistą kompiuterį namuose, bet labai svarbu nebandyti įjungti įrenginio, kol jis visiškai neišdžiuvo. Tai užtruks mažiausiai dvi dienas (48 valandas).

    Džiovinti kompiuterį galima naudojant stalinę lempą, tačiau prieš tai reikia nuvalyti visą likusį skystį. Nerekomenduojame džiovinti kompiuterio plaukų džiovintuvu, nes karštas oras gali pažeisti kompiuterio vidinius komponentus.

    Aplieto kompiuterio taisymas

    Apipiltas techninis prietaisa – didelis rūpestis. Nesvarbu, ar kalbame apie nešiojamąjį ar stacionarų kompiuterį, viena yra aišku – aplieto kompiuterio remontas yra neišvengiamas. Įvykus nelaimei, kai kompiuteris apipilamas, specialistų pagalba dažnai yra neišvengiama. Netikėtai apipylėte kompiuterį? Laukia jo remontas. Kreipkitės į mobiliųjų telefonų, nešiojamųjų ir planšetinių kompiuterių taisyklą LaptopFix.lt, kur mūsų meistrai ne tik pigiau, bet ir greitai ir kokybiškai atliks aplieto kompiuterio remontą.

    Kiek kainuoja aplieto kompiuterio remontas?

    Ar apsimoka jį taisyti? Šie klausimai dažnai kyla klientams. Tiksli kaina už aplieto kompiuterio remontą bus nustatyta tik po techninės apžiūros ir priklauso nuo pažeidimo dydžio, sudėtingumo bei prekės ženklo. Pasak statistikos, dažniausiai nešiojamojo kompiuterio, kuris buvo pažeistas skysčiu, remontas kainuoja iki 150-300 eurų. Tačiau kaina gali skirtis priklausomai nuo modelio ir skysčio, kuris pateko į vidų.

    Ar apsimoka remontuoti kompiuterį po skysčio pažeidimo?

    Dažnai tai priklauso nuo pažeidimo dydžio ir kompiuterio amžiaus. Senesniems kompiuteriams, kurie buvo pažeisti dideliu skysčio kiekiu, remontas gali kainuoti beveik tiek pat, kiek naujas kompiuteris. Tokiu atveju geriau būtų investuoti į naują įrenginį. Tačiau, jei pažeidimas nėra labai didelis, o kompiuteris yra gana naujas, remontas gali būti ekonomiškai naudingas sprendimas.

    Ką daryti, jei apliejote kompiuterį?

    Nešiojamasis kompiuteris yra daugelio žmonių kasdieninis darbo įrankis, ir neretai atsitinka, kad jis būna aplietas skysčiu. Tačiau daugumą aplietų kompiuterių galima išgelbėti, jeigu greitai imamasi veiksmų, vadinamų pirmąja pagalba, kurie padeda sumažinti skysčio sukeltą žalą. Taigi, ką daryti, jei apliejote kompiuterį? Nedelsdami vadovaukitės šiais patarimais:

    1. Išjunkite kompiuterį: Kuo greičiau išjunkite nešiojamąjį kompiuterį. Jei dirbate su svarbiu dokumentu, išsaugokite jį ir tuomet palaikykite kelias sekundes nuspaudę įjungimo mygtuką, kad kompiuteris išsijungtų. Jei jūsų kompiuteris prijungtas prie maitinimo lizdo, ištraukite maitinimo laidą iš lizdo.
    2. Apverskite kompiuterį: Kuo greičiau apverskite nešiojamąjį kompiuterį taip, kad dugnas būtų viršuje. Tai padės sustabdyti skysčio plitimą. Atidarius nešiojamojo kompiuterio dangtelį ir padėjus jį ant lygaus paviršiaus apverstą kaip „V“ raidė, apsaugosite jį ir ekraną nuo tolesnės skysčio žalos.
    3. Išimkite bateriją: Išimkite bateriją iš nešiojamojo kompiuterio. Tai padės išvengti, kad skysčio nepratektų į akumuliatorių ir nekeltų elektros pavojų. Būtinai atjunkite nešiojamą kompiuterį nuo elektros lizdo prieš išimdami bateriją.
    4. Atjunkite visus išorinius įrenginius: Išimkite visus prijungtus įrenginius, tokius kaip USB rakčių ar SD kortelių skaitytuvas. Jei įmanoma, išimkite ir klaviatūrą ir nuvalykite ją nuo vandens ar kito skysčio.

    Jeigu pastebite didelę žalą nuo vandens ar kito skysčio, taikykite šiuos papildomus veiksmus:

    1. Pašalinkite kuo daugiau skysčio: Atidarykite nešiojamąjį kompiuterį ir nuvalykite rankšluosčiu be pūkelių kuo daugiau išsiliejusio skysčio.
    2. Išimkite komponentus: Jei jūsų turite tinkamas žinias, išimkite standųjį diską ir RAM atmintį, kol skysčio sukelta žala bus per didelė.
    3. Išdžiovinkite kompiuterį: Palikite nešiojamąjį kompiuterį 48 valandoms vėsioje ir sausoje vietoje, kur yra gera oro cirkuliacija.

    Svarbiausia greitai imtis veiksmų taisant aplietą kompiuterį. Jei po visų šių veiksmų jūsų kompiuteris vis tiek neveikia, jums gali prireikti aplieto kompiuterio remonto taisykloje.

    Kodėl pasirinkti mus, LaptopFix.lt, aplieto kompiuterio remontui?

    Patirtis: Turime ilgalaikę patirtį atliekant įvairius remonto darbus, įskaitant aplietų kompiuterių taisymą.

    Kokybė: Mūsų meistrai nuolat tobulina savo įgūdžius ir naudoja pažangiausias technologijas, kad galėtų suteikti kuo aukščiausią paslaugų kokybę.

    Greitis: Suprantame, kokia svarbi gali būti Jūsų asmeninė įranga, todėl stengiamės atlikti visus remonto darbus kuo greičiau.

    Garantija: Suteikiame garantiją už atliktus remonto darbus, kad galėtumėte būti ramūs dėl savo investicijos.

    Neleiskite, kad netyčinė nelaimė su kompiuteriu taptų dideliu rūpesčiu. Kreipkitės į mus, LaptopFix.lt, ir mes padėsime jums atgaivinti Jūsų kompiuterį!