LaptopFix kompiuterių remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Kompiuterio klaviatūros keitimas

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  Kompiuterio klaviatūros remontas

  Ar jūsų kompiuterio klaviatūros klavišas nustojo veikti? Priklauso nuo problema, galimai jūsų įrenginys reikalauja klaviatūros pakeitimo arba remonto. Telefonų, kompiuterių ir planšetinių kompiuterių servise Laptopfix.lt dirbantys profesionalai greitai, kokybiškai ir už priimtiną kainą atliks visus darbus, susijusius su klaviatūros pakeitimu ir taisymu!

  Kas yra kompiuterio klaviatūra ir kokie yra jų tipai?

  Klaviatūra yra esminis įvesties prietaisas, kuris naudojamas veikti su kompiuteriu. Klaviatūra, kurios dizainas yra panašus į elektrinės rašomosios mašinėlės, susideda iš mygtukų, kurie naudojami rašyti raides, skaičius ir simbolius, bei atlikti papildomas funkcijas. Stacionarūs ir nešiojami kompiuteriai turi skirtingas klaviatūras – nešiojamojo kompiuterio klaviatūros mygtukai yra išdėstyti kitaip negu stacionaraus. Didelė dalis nešiojamojo kompiuterio klaviatūros turi mygtukus, išdėstytus artyn vienas kitam, ir Fn klavišą. Fn klavišas naudojamas suteikti papildomų funkcijų kitiems klavišams, pavyzdžiui, paspaudus Fn ir rodyklės aukštyn arba žemyn klavišą, galima padidinti arba sumažinti ekrano ryškumą. Dažnai jos taip pat turi atskiras skaičių klaviatūras.

  Dabar daugelis klaviatūrų yra labai panašios, išskirtinai skiriasi jų dizainas. Apskritai, kompiuterio klaviatūras galima suskirstyti į dvi pagrindines kategorijas: pagrindines ir išplėstines klaviatūras. Šiose kategorijose yra daug skirtingų klaviatūros tipų, siūlančių įvairias funkcijas. Taip pat yra daug skirtingų klaviatūros technologijų, pavyzdžiui, kai kurioms klaviatūroms reikia stipriau spausti mygtukus.

  Yra mechaninių klaviatūrų ir tokių, kurios naudoja membraninius klavišus. Kai kurios klaviatūros naudoja standartinį dizainą, pavyzdžiui, Saitek klaviatūra, o kitos yra padalintos viduryje ir naudoja ergonomišką dizainą. Kai kurios klaviatūros yra standžios ir visada tos pačios formos, o kitos yra lanksčios ir gali būti sulankstytos per pusę arba susuktos. Kitos populiarios klaviatūrų rūšys:

  • QWERTY klaviatūros. Dauguma klaviatūrų naudoja QWERTY išdėstymą. QWERTY klaviatūros modelis yra patogus, pažįstamas ir laikui išbandytas, puikiai tinkantis kasdieniam naudojimui;
  • Laidinės klaviatūros. Jos yra pigios, todėl jas lengva pakeisti;
  • Belaidės klaviatūros. Belaidės klaviatūros, kurios ryšį palaiko per radijo dažnio anteną arba infraraudonųjų spindulių spinduliu, yra labai patogios ir lankstus pasirinkimas, dirbant su kompiuteriu;
  • Skaičių klaviatūros. Ne visuose kompiuteriuose yra skaičių klaviatūros. Skaičių klaviatūra yra paprastas sprendimas;
  • Bluetooth klaviatūros. Šiek tiek brangesnės nei kiti belaidės klaviatūros modeliai, „Bluetooth“ klaviatūros siūlo daugybę funkcijų ir privalumų. Kaip galite suprasti iš pavadinimo, šios klaviatūros sinchronizuojasi su nešiojamuoju kompiuteriu naudojant „Bluetooth“ ryšį.
  •  

  Pagrindinės klaviatūros gedimo priežastys

  Klaviatūra yra pagrindinis būdas įvesti informaciją į kompiuterį. Jei neturite veikiančios klaviatūros, negalite atlikti daugelio paprastų užduočių, pvz., prisijungti prie operacinės sistemos. Kai kuriais atvejais gali neveikti vienas arba keli klaviatūros mygtukai, o kai kuriais – visa klaviatūra. Pagrindinės klaviatūros gedimo priežastys yra:

  • Fizinis pažeidimas, pavyzdžiui, iškritęs kompiuterio klaviatūros klavišas;
  • Purvo ar dulkių kaupimasis;
  • Kietojo disko gedimas arba neteisingi nustatymai;
  • Prastas ryšys (jei naudojate belaidę klaviatūrą); Išsekusi kompiuterio baterija.
  •  

  Ar verta pakeisti kompiuterio klaviatūrą?

  Kompiuterio klaviatūros pakeitimas gali būti labai naudingas sprendimas, jei jūsų esamoje klaviatūroje yra rimtų problemų, kurios neleidžia jums naudotis kompiuteriu efektyviai. Jei, pavyzdžiui, kai kurie klaviatūros mygtukai neveikia arba klaviatūra visiškai neveikia, gali būti labai sudėtinga naudotis kompiuteriu, rašyti dokumentus, naudotis internetu ir atlikti kitas kasdienes užduotis.

  Be to, yra daugybė skirtingų klaviatūros tipų, kurie gali būti pritaikyti prie jūsų asmeninių poreikių ir preferencijų. Galite pasirinkti mechaninę klaviatūrą, jei mėgstate tikslią ir patikimą klavišų atsaką, arba belaidę klaviatūrą, jei norite laisvės ir lankstumo, nereikėdami rūpintis laido ilgiu ar vieta. Yra taip pat specialios klaviatūros žaidėjams, programuotojams ir kitoms specialioms funkcijoms, kurios gali padidinti jūsų našumą ir patogumą.

  Dėl šių priežasčių, jei susiduriate su rimta klaviatūros problema, reikėtų apsvarstyti klaviatūros pakeitimą. Tai yra gana lengva ir nebrangi operacija, ypač palyginti su kitomis kompiuterio dalimis, pavyzdžiui, procesoriumi ar vaizdo plokšte.

  Priklausomai nuo situacijos, galite patys pakeisti klaviatūrą, jei turite tam reikiamus įrankius ir žinias, arba galite kreiptis į profesionalų kompiuterių servisą, pavyzdžiui, Laptopfix.lt, kurie greitai ir efektyviai atliks klaviatūros pakeitimą už priimtiną kainą.

  Kodėl verta rinktis mūsų servisą?

  Ar apsimoka keisti kompiuterio klaviatūrą? Kokia to kaina? Į šiuos klausimus galime atsakyti teigiamai. Jei neveikia kompiuterio klaviatūra, kartais gali padėti savarankiškas remontas, pavyzdžiui, nustatymų keitimas arba sistemos perkrovimas. Tačiau kai kuriais atvejais reikalinga profesionalių specialistų pagalba.

  Bet koks kompiuterio gedimo taisymas yra vertas Jūsų pinigų, jei remonto kaina neviršija naujo kompiuterio kainos. Todėl klaviatūros keitimas yra ekonomiškai naudingas sprendimas, nes tai nėra brangu ir sudėtinga procedūra.