LaptopFix kompiuterių remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

ASUS kompiuterių remontas

Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

  Pasirinkite datą
  (pvz: noriu, kad papildytumėt RAM)

  Greitas remontas.
  Esame savo srities profesionalai, todėl remontą atliekame itin greitai. .Jeigu reikiamas detales turėsime vietoje, remontą atliksime 1-2 dienų bėgyje. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
  Kokybės garantija - Aukšta technikų kvalifikacija.
  Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
  Darbus atliekame visoje Lietuvoje.
  Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio į mūsų servisą Vilniuje, galime paimti jūsų kompiuterį patys. Apie tai daugiau čia.
  Apdraustų kompiuterių remontas.
  Jūsų kompiuteris apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

  Specializuotas nešiojamųjų kompiuterių remonto centras

  Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio nešiojamųjų kompiuterių remonto paslaugos.
  Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
  investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (kompiuterių valymo, matricų keitimo ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės kompiuterių.

  Kokią naudą gausiu pasirinkęs LaptopFix servisą?

  • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   Rinkdamiesi remontuoti kompiuterį mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas. tik gavus Jūsų sutikimą.
   Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, paimsime Jūsų kompiuterį tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos čia.
  • Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą. 
  • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   Patarsime kaip apsaugoti Jūsų kompiuterį, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų.

  Ar galite paimti ir grąžinti kompiuterį tiesiai man iš rankų?

  Taip. Daugiau informacijos apie tai rasite paspaudę čia.

  Mano kompiuteris apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

  Taip.Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

  Mano kompiuteris neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

  Ne. Jeigu Jūsų kompiuterio remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

  Nemokamai atliksime Asus diagnostiką bei už prieinamą kainą atliksime remonto paslaugas. Jeigu jūsų Asus nešiojamas kompiuteris sugedo, patyrė žalą arba ėmė prasčiau veikti – mūsų taisykla „LaptopFix“ pasiūlys greitai ir už prieinamą kainą pašalinti gedimus. Patraukli Asus kompiuterio remonto kaina užtikrina, kad remontas beveik visada yra efektyvesnis sprendimas nei naujo kompiuterio pirkimas.

  Mes esame specializuotas Asus servisas „LaptopFix“, kur Asus remontą atlieka mūsų profesionalūs ir kvalifikuoti technikai. Darbo metu naudojami aukščiausios kokybės įrankiai ir medžiagos, o mūsų technikai turi reikiamą patirtį, kuri yra būtina atliekant sudėtingus darbus, pavyzdžiui, Asus kompiuterio ekrano keitimą, maitinimo bloko taisymą ar keitimą, ir kitus komponentų remontus.

  Remonto paslaugas galite užsisakyti ir internetu. Tada ne tik greitai atliksime taisymą, bet ir sumažinsime remonto kainą, nes internetu užsakant remonto paslaugas taikoma nuolaida.

  Greitas ir kokybiškas Asus kompiuterių taisymas

  Didžioji dalis remonto darbų atliekama per vos 1-2 darbo dienas. Mūsų remonto darbai atliekami kokybiškai, todėl už visus Asus kompiuterių remonto darbus Vilniuje suteikiama bent 3 mėnesių garantija. „LaptopFix“ Asus servisas sutaisys net ir apdraustus nešiojamus kompiuterius ir pateiksime visus reikalingus aktus ir/ar išrašus.

  Remonto darbų trukmė gali skirtis priklausomai nuo konkrečios užduoties sudėtingumo. Asus kompiuterio ekrano keitimas gali užtrukti vos 1-2 dienas, tačiau, jeigu reikia keisti daugiau komponentų arba atlikti sudėtingesnius remonto darbus, informuosime jus apie konkrečią trukmę.

  Asus ekrano keitimas

  Profesionaliai ir už pradžios kainą nuo 35€ keičiame ekranus (matricas) Asus nešiojamiems kompiuteriams. Norint pakeisti nešiojamo kompiuterio ekraną reikia didelės patirties, aukštos kokybės dalių, tinkamų medžiagų ir žinių. Visa tai mūsų klientams gali pasiūlyti „LaptopFix“ meistrai, kurie jau ilgą laiką sėkmingai atlieka ekranų keitimus.

  Remontuojame ir keičiame pažeistus 13“, 15.6“ ir kitų įstrižainių Asus nešiojamų kompiuterių ekranus. Jeigu užsisakysite remonto paslaugas internetu, Asus kompiuterių remontas Vilniuje kainuos pigiau, nes taikome nuolaidą.

  Asus baterijos keitimas

  Jeigu jūsų kompiuteris pernelyg greitai išsikrauna, veikia blogai arba visai nebeįsijungia neprijungtas prie krovimo lizdo, reikalingas baterijos keitimas arba remontas. Asus kompiuterio baterijos keitimo kaina yra individuali ir priklauso nuo konkrečio kompiuterio modelio. Norėdami gauti tikslų pasiūlymą – kreipkitės į mus ir mes pasiūlysime geriausią variantą.

  Baterijos keitimui, kaip ir visiems kitiems darbams, suteikiame bent 3 mėnesių garantiją.

  Paslaugos už prieinamą kainą!

  Asus servisas „LaptopFix“ atlieka įvairaus tipo remonto darbus už prieinamą kainą. Dėka mūsų kompetentingos ir kvalifikuotos technikų komandos bei darbo srauto optimizavimo galime pasiūlyti patrauklias kainas beveik visiems remonto darbams. Paslaugų kainoraštį Asus kompiuteriams rasite šiame interneto puslapyje.