LaptopFix kompiuterių remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

MSI kompiuterių remontas

Jūsų MSI kompiuterio remontą atliksime kokybiškai, greitai ir už prieinamą kainą. Suprantame, kiek jums reikšmingas jūsų kompiuteris, todėl ypatingą dėmesį skirsime tam, kad darbai vyktų sklandžiai. Atliekame įvairaus sudėtingumo operacijas: nuo kasdienio kompiuterių priežiūros iki sudėtingiausių motininės plokštės litavimo darbų, bei duomenų atkūrimo iš mechaniniu ar programiniu būdu pažeistų kompiuterių.

Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

  Pasirinkite datą
  (pvz: noriu, kad papildytumėt RAM)

  Greitas kompiuterių remontas.
  Esame savo srities profesionalai, todėl remontą atliekame itin greitai. .Jeigu reikiamas detales turėsime vietoje, remontą atliksime 1-2 dienų bėgyje. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
  Kokybės garantija - Aukšta technikų kvalifikacija.
  Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
  Darbus atliekame visoje Lietuvoje.
  Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio į mūsų servisą Vilniuje, galime paimti jūsų kompiuterį patys. Apie tai daugiau čia.
  Apdraustų kompiuterių remontas.
  Jūsų kompiuteris apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

  Specializuotas nešiojamųjų kompiuterių remonto centras

  Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio nešiojamųjų kompiuterių remonto paslaugos.
  Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (kompiuterių valymo, matricų keitimo ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės kompiuterių.

  Kokią naudą gausiu pasirinkęs LaptopFix servisą?

  • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   Rinkdamiesi remontuoti kompiuterį mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas. tik gavus Jūsų sutikimą.
   Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, paimsime Jūsų kompiuterį tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos čia.
  • Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą. 
  • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   Patarsime kaip apsaugoti Jūsų kompiuterį, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų.

  Ar galite paimti ir grąžinti kompiuterį tiesiai man iš rankų?

  Taip. Daugiau informacijos apie tai rasite paspaudę čia.

  Mano kompiuteris apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

  Taip.Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

  Mano kompiuteris neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

  Ne. Jeigu Jūsų kompiuterio remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

  MSI yra prekės ženklas, labiausiai žinomas dėl savo aukščiausios klasės žaidimų kompiuterių. Šie kompiuteriai pasižymi nepriekaištinga technine įranga, moderniu ir aštriu dizainu, bei ryškiais raudonais ir kitais spalvų akcentais, kurie papuošia nešiojamųjų kompiuterių korpusus. Tačiau dėl intensyvaus naudojimo ir galingų techninių komponentų, kurie reikalauja atidumo, šie kompiuteriai dažnai reikalauja remonto. Tai ypač būdinga, jeigu jūsų kompiuteris patyrė mechaninių pažeidimų ar yra senesnio modelio.

  MSI servisas, toks kaip LaptopFix, gali padėti grąžinti jūsų nešiojamąjį kompiuterį į puikią būklę. Tai dažniausiai yra efektyvesnė ir ekonomiškesnė alternatyva nei naujo kompiuterio pirkimas. Mūsų remonto centras Vilniuje gali pasiūlyti greitą ir kokybišką MSI kompiuterių remonto paslaugą – nuo ekrano ir klaviatūros taisymo iki baterijos keitimo, drėgmės pašalinimo, duomenų atkūrimo ir daugelio kitų paslaugų.

  LaptopFix yra gerbiamas MSI kompiuterių taisymo paslaugų teikėjas, turintis aukštos kvalifikacijos technikus, specializuojančius MSI kompiuterių remonte. Mūsų ekspertai, naudodamiesi pažangiausiais įrankiais, sugeba atlikti remontą greitai ir efektyviai. Daugumą remonto darbų mes galime atlikti per 1-2 darbo dienas.

  Mes suteikiame garantiją visiems atliktiems remonto darbams, todėl galite būti tikri, kad jūsų MSI kompiuteris bus saugiai ir kompetentingai suremontuotas. Net jei jūsų kompiuteris buvo pažeistas, mes suteiksime bent minimalią 3 mėnesių garantiją už atliktą remontą. Taip pat mes dirbame su draudimo kompanijomis, pateikdami visus reikalingus dokumentus ir įrašus.

  MSI kompiuterio ekrano keitimas

  Jei jūsų kompiuterio ekranas yra pažeistas arba netinkamai veikia, mes galime jį pakeisti. Ekrano keitimas paprastai yra pigesnė alternatyva nei naujo laptopo pirkimas, ypač kalbant apie MSI kompiuterius. Po ekrano keitimo, jūs vėl galėsite pilnai išnaudoti jūsų techninį įrenginį.

  MSI kompiuterio baterijos keitimas

  Baterijos keitimas taip pat yra viena iš mūsų paslaugų. Tai padės išspręsti daugelį problemų, susijusių su kompiuterio baterija, tokių kaip greitas išsikrovimas, prastas veikimas neprijungus prie įkroviklio arba visiškas neįsijungimas neprijungus prie jo. Baterijos keitimo remontas yra lengva užduotis mūsų patyrusiems technikams, todėl jis paprastai trunka tik 1-2 darbo dienas.

  LaptopFix paslaugos gera kaina!

  Visos mūsų MSI kompiuterių remonto paslaugų kainos yra pateiktos mūsų interneto puslapyje. Jei negalite rasti kainos už konkrečią paslaugą, susisiekite su mumis tiesiogiai ir mūsų komanda greitai atsakys į jūsų klausimus. Atminkite, kad LaptopFix taiko nuolaidas klientams, užsakantiems remonto paslaugas internetu.