LaptopFix kompiuterių remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Huawei planšetės remontas

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  Kainoraštis (Detalės + darbai)

  Huawei planšetinių remonto kainoraštis (žiūrėti čia)

  Remonto pavadinimasKaina
  Lietimui jautraus stiklo keitimasnuo 29€
  Krovimo lizdo keitimasNuo 14€
  Baterijos keitimasNuo 22€
  Garsiakalbio keitimasNuo 19€
  Priekinės kameros keitimasNuo 34€
  Galinės kameros keitimasNuo 24€
  Garso/įjungimo mygtukų keitimasNuo 17€
  Drėgmės šalinimasNuo 15€
  Duomenų atstatymasNuo 34€
  Ryšio antenų remontasNuo 24€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad papildytumėt RAM)

   Greitas planšetinių kompiuterių remontas.
   Esame savo srities profesionalai, todėl remontą atliekame itin greitai.Jeigu reikiamas detales turėsime vietoje, remontą atliksime 2-jų valandų bėgyje. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
   Kokybės garantija - Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Darbus atliekame visoje Lietuvoje
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio į mūsų servisą Vilniuje, galime paimti jūsų iPad patys.
   Apdraustų planšetinių remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   LaptopFix specializacija – Huawei planšetinių remontas.

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio Huawei remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę LaptopFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti planšetę mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo planšetę, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti planšetę tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie šią paslaugą suteiksime paskambinus numeriu +370 681 62157 arba info@phonefix.lt

   Mano planšetinis apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip.Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus planšetinius kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano planšetė neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų planšetinio kompiuterio remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Huawei planšetinių kompiuterių sutrikimų šalinimas

   Kai Huawei planšetė pradeda rodyti gedimo požymius, tai gali sukelti didelį nepatogumą. Galbūt jūsų planšetė yra svarbi jūsų darbui, mokslui ar laisvalaikiui, todėl bet koks gedimas gali sukelti didelį stresą. Štai kodėl svarbu žinoti, kur kreiptis, kai reikalingas Huawei planšetinių remontas.

   Laptopfix yra viena geriausių vietų, kur galite kreiptis dėl Huawei planšetės remonto. Mes esame specializuotas Huawei išmaniosios technikos remonto centras, kuris gali suremontuoti įvairius Huawei planšetinių kompiuterių modelius. Mūsų patyrę technikai dirba greitai ir kokybiškai, o visiems atliktiems remonto darbams suteikiame bent jau trijų mėnesių garantiją.

   Mūsų specialistai yra pasirengę spręsti įvairiausias problemas, nuo ekrano keitimo iki sudėtingų vidinių komponentų gedimų. Mes suprantame, kad kiekvienas klientas ir kiekvienas įrenginys yra unikalūs, todėl mes visada siekiame teikti individualizuotas paslaugas, atsižvelgiant į jūsų specifinius poreikius ir lūkesčius.

   Gedimų diagnostika

   Prieš pradedant bet kokius remonto darbus, svarbu atlikti išsamų gedimų diagnostiką. Tai leidžia mums nustatyti, kokios problemos sukelia gedimus, ir pasirinkti efektyviausią ir ekonomiškiausią remonto būdą. Mūsų technikai naudoja pažangiausias diagnostikos priemones ir metodus, kad užtikrintų tikslius ir patikimus rezultatus.

   Diagnostika yra svarbi ne tik nustatant gedimo priežastį, bet ir planuojant efektyviausią remonto strategiją. Mes atliekame išsamų įrenginio patikrinimą, kad galėtume nustatyti visus galimus problemas, ir siūlome išsamų remonto planą, kuris apima visus reikalingus darbus, laiko ir kainų įvertinimus. Mūsų tikslas yra suteikti jums visą reikiamą informaciją, kad galėtumėte priimti informuotą sprendimą.

   Mūsų gedimų diagnostika neapsiriboja tik akivaizdžiais gedimais. Mes taip pat atliekame išsamų įrenginio patikrinimą, siekdami nustatyti ir prevencines problemas, kurios gali sukelti ateities gedimus. Tai apima visų įrenginio komponentų, įskaitant bateriją, ekraną, mikroschemas ir kitas dalis, patikrinimą.

   Be to, mūsų diagnostikos procesas yra visiškai skaidrus. Mes informuojame klientus apie visus rastus gedimus ir siūlome išsamų remonto planą. Mes taip pat suteikiame klientams galimybę užduoti klausimus ir gauti išsamią informaciją apie remonto procesą

   Kur galite atnešti savo Huawei planšetinį kompiuterį?

   Mes esame pasirengę priimti jūsų planšetinį kompiuterį bet kuriuo metu per darbo valandas. Mūsų taisykla yra patogioje vietoje, lengvai pasiekiama tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu. Taip pat galime pasiūlyti atsiėmimo ir pristatymo paslaugą, jei negalite atnešti planšetinio kompiuterio į mūsų taisyklą.

   Mūsų taisykla yra moderniai įrengta ir aprūpinta visomis reikalingomis technologijomis, kad galėtume suteikti aukščiausios kokybės paslaugas. Mūsų patyrę technikai nuolat tobulina savo įgūdžius ir žinias, kad galėtų efektyviai spręsti naujausias problemas ir naudoti naujausias remonto technologijas.

   Kodėl verta rinktis laptopfix.lt?

   Pasirinkdami laptopfix.lt, jūs pasirenkate patikimą ir profesionalų Huawei planšetinių remonto servisą. Mes esame įsipareigoję suteikti aukščiausios kokybės paslaugas už prieinamą kainą. Mūsų technikai yra gerai apmokyti ir turi daug patirties, o mūsų klientų aptarnavimas yra vienas iš mūsų prioritetų. Be to, mes siūlome lanksčias mokėjimo galimybes ir konkurencingas kainas, kad galėtume patenkinti kiekvieno kliento poreikius.

   Mes suprantame, kad technikos remontas gali būti sukelti nemažai streso, todėl mes stengiamės padaryti jį kuo paprastesniu ir patogesniu. Mūsų komanda yra pasirengusi atsakyti į visus jūsų klausimus ir suteikti jums visą reikiamą pagalbą per visą remonto procesą. Mes esame pasiryžę užtikrinti, kad jūsų patirtis su mumis būtų teigiama nuo pradžios iki galo.