LaptopFix kompiuterių remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

ACER kompiuterių remontas

Jūsų Acer kompiuterio remontą atliksime kokybiškai, greitai ir už prieinamą kainą. Suprantame, kiek jums reikšmingas jūsų kompiuteris, todėl ypatingą dėmesį skirsime tam, kad darbai vyktų sklandžiai. Atliekame įvairaus sudėtingumo operacijas: nuo kasdienio kompiuterių priežiūros iki sudėtingiausių motininės plokštės litavimo darbų, bei duomenų atkūrimo iš mechaniniu ar programiniu būdu pažeistų kompiuterių.

Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

  Pasirinkite datą
  (pvz: noriu, kad papildytumėt RAM)

  Greitas kompiuterių remontas.
  Esame savo srities profesionalai, todėl remontą atliekame itin greitai. .Jeigu reikiamas detales turėsime vietoje, remontą atliksime 1-2 dienų bėgyje. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
  Kokybės garantija - Aukšta technikų kvalifikacija.
  Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
  Darbus atliekame visoje Lietuvoje.
  Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio į mūsų servisą Vilniuje, galime paimti jūsų kompiuterį patys. Apie tai daugiau čia.
  Apdraustų kompiuterių remontas.
  Jūsų kompiuteris apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

  Specializuotas nešiojamųjų kompiuterių remonto centras

  Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio nešiojamųjų kompiuterių remonto paslaugos.
  Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
  investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (kompiuterių valymo, matricų keitimo ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės kompiuterių.

  Kokią naudą gausiu pasirinkęs LaptopFix servisą?

  • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   Rinkdamiesi remontuoti kompiuterį mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas. tik gavus Jūsų sutikimą.
   Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, paimsime Jūsų kompiuterį tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos čia.
  • Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą. 
  • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   Patarsime kaip apsaugoti Jūsų kompiuterį, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų.

  Ar galite paimti ir grąžinti kompiuterį tiesiai man iš rankų?

  Taip. Daugiau informacijos apie tai rasite paspaudę čia.

  Mano kompiuteris apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

  Taip.Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

  Mano kompiuteris neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

  Ne. Jeigu Jūsų kompiuterio remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

  Acer – žinomas kompiuterinės įrangos gamintojas, kuris pateikia įvairių kainų ir veiklos kategorijų nešiojamus kompiuterius. Acer kompiuteriai dažnai yra pasirinkti žaidimams, tačiau taip pat dažnai yra naudojami darbui.

  Jei jūsų Acer kompiuteris pradėjo veikti blogai, nebeįsijungia ar yra patyręs kitus pažeidimus, Acer kompiuterių remontas gali būti išeitis. Laptopfix servisas yra specializuotas nešiojamų kompiuterių remontui, į kurį įeina ir Acer, kurio serviso komanda tvarko dažniausias ir sudėtingiausias problemas.

  Spartus ir kokybiškas Acer kompiuterio remontas

  Spartus ir kokybiškas Acer kompiuterių remontas sugrąžins net labai blogos būklės techniką į pradinę būseną ir leis vėl ją naudoti visu pajėgumu. Mūsų specialistai turi ne tik reikalingas žinias remontui, bet ir pažangią techniką bei medžiagas. Todėl remontas yra sėkmingas, o jo rezultatai tikrai verti investicijos. Beveik visada Laptopfix servisas Acer nešiojamus kompiuterius suremontuoja už mažesnę kainą nei kainuotų naujo įrenginio įsigijimas.

  Statistika rodo, kad didžioji dalis remonto darbų pas mus atliekama per 1-2 darbo dienas. Jei dėl tam tikrų priežasčių Acer kompiuterių remontas užtruktų ilgiau, servisas informuotų klientą, kad nebūtų jokių netikėtumų ar nusivylimų.

  Svarbu pažymėti, kad visiems remonto darbams suteikiame mažiausiai 3 mėnesių garantiją. Be to, remontuojame ir parengiame dokumentus draudimui Acer kompiuteriams. Rezervuojant remonto laiką internetu, paslaugos yra pigesnės, nes remontas atliekamas su nuolaida.

  Acer kompiuterio ekrano keitimas

  Acer servisas dažnai atlieka pažeistų, suskilusių arba neveikiančių Acer ekranų keitimą. Toks remontas yra reikalingas ir naudingas, nes kainuoja mažiau už naujo įrenginio pirkimą, ir dažnai vartotojai, susidūrę su suskilusiu ekranu, net neapsvarsto remonto galimybės ir skuba pirkti naują kompiuterį. Pas mus, greitai ir kokybiškai atliktas ekrano keitimas per kelias dienas leis jums vėl grįžti prie darbų ar mėgautis pramogomis su nauju ekranu. Jei norite sužinoti tikslias ekrano keitimo kainas, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais.

  Acer kompiuterio baterijos keitimas

  Acer kompiuterio baterija gali būti pažeista mechaniniu būdu, susidėvėjusi arba dėl kitų priežasčių veikti prastai. Jei po nemokamos diagnostikos nustatome, kad jūsų Acer kompiuteriui reikia keisti bateriją, tai atliksime už labai gerą kainą ir greitai. Pakeista baterija vėl veiks sklandžiai ir leis jums naudoti kompiuterį maksimaliai efektyviai, net nereikalaujant jungtis prie maitinimo šaltinio. Rezervuojant laiką internetu, kaip ir kitoms paslaugoms, Acer kompiuterio remonto kaina, keičiant bateriją, sumažėja!

  Paslaugos už gerą kainą!

  Visų remonto paslaugų kainoraštį galite rasti šiame puslapyje. Čia pateikti orientaciniai, dažniausiai taikomų paslaugų įkainiai. Jei nerandate reikiamos informacijos, galite užduoti klausimą tiesiogiai. Mūsų komanda atsakys ir pasiūlys geriausias sąlygas Acer nešiojamo kompiuterio remontui Vilniuje!