LaptopFix kompiuterių remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

MacBook Air kompiuterių remontas

Šiais laikais prekinio ženklo Apple kompiuteriai yra itin populiarūs, todėl tokios paslaugos kaip MacBook Air remontas tampa labai paklausios. Domina pigus Apple įrenginių taisymas? Kompiuterių, telefonų ir planšetinių kompiuterių taisykloje, įsikūrusioje S. Žukausko g. 1, Vilniuje, bet kokios rūšies Apple remontas atliekamas greitai, profesionaliai ir už priimtiną kainą!

Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

  Pasirinkite datą
  (pvz: noriu, kad papildytumėt RAM)

  Greitas kompiuterių remontas.
  Esame savo srities profesionalai, todėl remontą atliekame itin greitai. .Jeigu reikiamas detales turėsime vietoje, remontą atliksime 1-2 dienų bėgyje. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
  Kokybės garantija - Aukšta technikų kvalifikacija.
  Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
  Darbus atliekame visoje Lietuvoje.
  Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio į mūsų servisą Vilniuje, galime paimti jūsų kompiuterį patys. Apie tai daugiau čia.
  Apdraustų kompiuterių remontas.
  Jūsų kompiuteris apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

  Specializuotas nešiojamųjų kompiuterių remonto centras

  Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio nešiojamųjų kompiuterių remonto paslaugos.
  Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
  investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (kompiuterių valymo, matricų keitimo ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės kompiuterių.

  Kokią naudą gausiu pasirinkęs LaptopFix servisą?

  • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   Rinkdamiesi remontuoti kompiuterį mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas. tik gavus Jūsų sutikimą.
   Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, paimsime Jūsų kompiuterį tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos čia.
  • Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą. 
  • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   Patarsime kaip apsaugoti Jūsų kompiuterį, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų.

  Ar galite paimti ir grąžinti kompiuterį tiesiai man iš rankų?

  Taip. Daugiau informacijos apie tai rasite paspaudę čia.

  Mano kompiuteris apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

  Taip.Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

  Mano kompiuteris neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

  Ne. Jeigu Jūsų kompiuterio remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

  Profesionalios visų modelių MacBook Air remonto paslaugos

  Nors telefonų, kompiuterių ir planšetinių kompiuterių taisykla LaptopFix yra įsikūrusi sostinėje, jos teikiamos profesionalios remonto paslaugos prieinamos ne tik Vilniuje – kurjerio pagalba galima perduoti savo sugedusį įrenginį mums. Nesvarbu, kur gyvenate (Vilnius, Kaunas, Klaipėda ar kiti miestai), jūs turite galimybę pasinaudoti mūsų paslaugomis. Mūsų internetinėje svetainėje LaptopFix.lt internetu užpildykite kurjerio iškvietimo formą, o atvykęs kurjeris paims iš jūsų sugedusį įrenginį ir pristatys mūsų meistrams. Tai itin patogi paslauga, be to, visiškai nemokama!

  Už remonto paslaugas mokėkite tik tuomet, kai kurjeris pristatys jau sutaisytą įrenginį – tai patogu, saugu ir greita. Beje, sostinės gyventojai gali patys atnešti savo telefoną, kompiuterį arba planšetinį kompiuterį į mūsų taisyklą darbo valandomis.

  Dažniausiai atliekami MacBook Air remontai Apple įrenginiai yra žinomi dėl savo dizaino ir kokybės, tačiau jų kaina taip pat aukštesnė nei kitų įrenginių. Kad ir kokios aukštos kokybės jie būtų, Apple gaminiai irgi genda – tačiau nesijaudinkite, paprastai juos pataisyti įmanoma. Kalbant apie MacBook kompiuterius, mes galime išskirti tris remonto darbus, kuriuos atliekame šiems įrenginiams:

  Macbook Air Baterijos keitimas

  Viena iš dažniausiai pasitaikančių MacBook Air problemų – sugedusi baterija, dėl kurios kompiuteris gali neveikti arba nesikrauti. Visos baterijos turi savo gyvavimo trukmę. Baterijos pakeitimas ne tik prailgins kompiuterio tarnavimo laiką – tai taip pat gali padėti jūsų MacBook Air veikti geriau. Daugeliu atvejų programinė įranga ir programos priklauso nuo galios, kurią jos gali naudoti, todėl baterijos keitimas yra tikrai geras sprendimas. Ar reikia keisti bateriją, galite sužinoti patikrinę Battery Health.

  Macbook Air Ekrano keitimas ir taisymas

  Dar vienas itin dažnas MacBook Air remontas – ekrano keitimas ir taisymas. Pagrindinės priežastys, kodėl ekranas gali sugesti, yra sugedusios jungtys tarp ekrano ir plokštės, įskilęs arba sudužęs skystųjų kristalų / tinklainės ekranas (daugeliu atvejų stiklas, dengiantis šį ekraną, vis dar nepažeistas), pažeistas ekrano stiklas. Norint pakeisti ekraną, reikia specialių įrankių ir įgūdžių. Geriausias sprendimas – kreiptis į profesionalus.

  Pagrindinės (motininės) plokštės taisymas

  Yra trys pagrindiniai elementai, kurie maitina MacBook kompiuterį: baterija, įkroviklis ir pagrindinės plokštės maitinimo grandinė. Jei pakeitus bateriją arba įkroviklį, kompiuteris vis tiek neįsijungia, tikėtina, kad problema pagrindinėje plokštėje. Jeigu kompiuteris neveikia net ir palaikius įjungimo mygtuką dešimt sekundžių, kreipkitės į kompiuterių meistrus.

  Žinoma, pas mus atliekami ir kiti remonto darbai, tokie kaip kompiuterio virusų išvalymas. Taigi, jeigu jus domina, kaip išvalyti MacBook Air nuo virusų, tiesiog patikėkite šį darbą mums.

  Kiek laiko užtruks sutaisyti MacBook Air kompiuterį?

  Paprastai mūsų meistrai sutaiso kompiuterius per 1-2 darbo dienas. Jeigu aptinkama nestandartinių defektų, taisymas gali trukti ilgiau. Jūs būsite apie tai informuoti. Beje, mes taisome ir apdraustus kompiuterius ir suteikiame visus draudimo dokumentus.

  MacBook Air kompiuterių remonto kainos

  Apple kompiuterių remonto kainos prasideda nuo 20 eur, priklausomai nuo gedimo. Užsirezervavę laiką iš anksto, mokėkite pigiau – akcija suteikiama ir tuomet, kai taisoma keli defektai vienu metu. Nežinote tikslaus kompiuterio gedimo? Mes atliksime kompiuterio diagnostiką visiškai nemokamai!

  Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

  Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!