LaptopFix kompiuterių remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Lenovo planšetės remontas

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  Kainoraštis (Detalės + darbai)

  Lenovo planšetinių remonto kainoraštis (žiūrėti čia)

  Remonto pavadinimasKaina
  Lietimui jautraus stiklo keitimasnuo 29€
  Krovimo lizdo keitimasNuo 14€
  Baterijos keitimasNuo 22€
  Garsiakalbio keitimasNuo 19€
  Priekinės kameros keitimasNuo 34€
  Galinės kameros keitimasNuo 24€
  Garso/įjungimo mygtukų keitimasNuo 17€
  Drėgmės šalinimasNuo 15€
  Duomenų atstatymasNuo 34€
  Ryšio antenų remontasNuo 24€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad papildytumėt RAM)

   Greitas planšetinių kompiuterių remontas.
   Esame savo srities profesionalai, todėl remontą atliekame itin greitai.Jeigu reikiamas detales turėsime vietoje, remontą atliksime 2-jų valandų bėgyje. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
   Kokybės garantija - Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Darbus atliekame visoje Lietuvoje
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio į mūsų servisą Vilniuje, galime paimti jūsų iPad patys.
   Apdraustų planšetinių remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   LaptopFix LT specializacija – Lenovo planšetinių remontas.

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio Lenovo remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę LaptopFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti planšetę mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo planšetę, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti planšetę tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie šią paslaugą suteiksime paskambinus numeriu +370 681 62157 arba info@phonefix.lt

   Mano planšetinis apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip.Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus planšetinius kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano planšetė neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų planšetinio kompiuterio remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Apie Lenovo planšetinių remontą

   Lenovo yra vienas iš populiariausių kompiuterinės technikos gamintojų Lietuvoje, kuris siūlo ekonomiškus ir kokybiškus įrenginius. Tačiau, kaip ir bet kuris technologijos gaminys, Lenovo planšetiniai kompiuteriai gali susidurti su įvairiais gedimais. Jei jūsų Lenovo planšetė pradeda veikti prasčiau, pažeidžiama ar tiesiog sugenda, neskubėkite jos keisti nauja. Dažnai pigiau ir efektyviau yra atlikti Lenovo planšetinių remontą, kuris leidžia greitai ir nedidelėmis sąnaudomis pašalinti gedimus ar defektus.

   Mūsų taisykla yra specializuotas Lenovo servisas Vilniuje, kuris gali atlikti visus reikiamus remonto darbus. Mūsų kvalifikuoti technikai puikiai išmano įvairias užduotis, tokias kaip Lenovo planšečių ekrano keitimas, programinė diagnostika ir kitų techninių komponentų taisymas. Mes atliekame daugumą planšečių remonto darbų per vos 2 valandas, o jei rezervuosite laiką internetu, remontas kainuos pigiau, nes pritaikoma nuolaida.

   Dažniausiai pasitaikantys Lenovo planšetinių kompiuterių gedimai

   Lenovo planšetinių kompiuterių gedimai gali būti įvairūs ir priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip naudojimo sąlygos, įrenginio amžiaus ir kt. Tačiau yra keletas dažniausiai pasitaikančių problemų, su kuriomis susiduria dauguma Lenovo planšetinių kompiuterių vartotojų.

   Viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų yra ekrano įskilimai arba sutrupėjimas. Tai gali atsitikti dėl smūgio ar kritimo. Mūsų taisykla yra pasirengusi atlikti Lenovo planšetės ekrano keitimą greitai ir efektyviai, naudojant aukštos kokybės dalis.

   Kitas dažnas gedimas yra susijęs su baterija. Jei jūsų planšetė sparčiai išsikrauna arba neįkrauna iki pilnos talpos, tai gali reikšti, kad reikia pakeisti bateriją. Mes galime atlikti šį darbą greitai ir efektyviai, naudojant tik aukštos kokybės dalis.

   Be to, kartais gali atsirasti problemų su programine įranga. Jei jūsų planšetė neįsijungia arba užstrigęs ekrane, tai gali reikšti, kad yra problemų su operacine sistema. Mūsų technikai gali atnaujinti arba iš naujo įdiegti operacinę sistemą, kad jūsų planšetė vėl veiktų sklandžiai.

   Kartais gali atsirasti ir kitų problemų, tokių kaip vidinių komponentų, tokių kaip procesorius ar atmintis, gedimai. Mūsų patyrę technikai yra pasirengę spręsti bet kokias problemas, kad jūsų Lenovo planšetė vėl veiktų kaip nauja. Mes taip pat galime atlikti garantinį servisą, jei jūsų įrenginys vis dar yra garantijos laikotarpiu.

   Visais atvejais, mūsų tikslas yra suteikti jums greitą, efektyvų ir kokybišką paslaugą, kad jūsų Lenovo planšetinis kompiuteris vėl veiktų sklandžiai ir efektyviai.

   Lenovo planšetinio kompiuterio ekrano keitimas

   Lenovo planšetinio kompiuterio ekrano keitimas yra vienas iš dažniausiai atliekamų remonto darbų. Ekrano įskilimai ar sutrupėjimas dažnai atsiranda dėl smūgių ar kritimų, o kartais ir dėl gamybos defektų. Mūsų taisykla yra pasirengusi atlikti Lenovo planšetės ekrano keitimą greitai ir efektyviai, naudojant aukštos kokybės dalis.

   LaptopFix technikai atliks visus reikiamus darbus, kad jūsų planšetė vėl veiktų sklandžiai. Mes naudojame tik aukštos kokybės detales ir užtikriname, kad ekrano keitimas bus atliktas profesionaliai ir saugiai. Be to, mes suteikiame garantiją visiems atliktiems darbams, todėl galite būti tikri, kad jūsų planšetė bus taisyta geriausiai.

   Atsiliepimai apie mūsų remonto paslaugas

   Mūsų klientų atsiliepimai yra mūsų darbo kokybės garantija. Mes didžiuojamės savo aukštu klientų aptarnavimo lygiu ir nuolat siekiame tobulėti. Mūsų Lenovo taisykla siūlo taisymą geriausia kaina, o mūsų interneto puslapyje galite rasti visų remonto paslaugų kainyną.

   Žmonės mumis pasitiki ne tik dėl profesionalumo, bet ir dėl mūsų nuoširdaus noro padėti. Mes suprantame, kad jūsų planšetinis kompiuteris yra svarbus jūsų kasdieniniam gyvenimui, todėl mes visada stengiamės atlikti remonto darbus kuo greičiau ir kuo efektyviau.

   Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!