LaptopFix kompiuterių remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

iMac kompiuterių remontas

Apple prekinio ženklo iMac kompiuteriai yra vieni iš labiausiai pripažintų pasirinkimų visame pasaulyje, todėl iMac remonto paslaugos yra labai reikalingos. Norite iMac kompiuterio remonto už prieinamą kainą? Apsilankykite kompiuterių ir planšetinių kompiuterių remonto centre „LaptopFix“, kuriame mūsų kompetentingi specialistai greitai, kokybiškai ir už priimtiną kainą atliks visų Apple įrenginių, įskaitant iMac kompiuterius, taisymą!

Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

  Pasirinkite datą
  (pvz: noriu, kad papildytumėt RAM)

  Greitas kompiuterių remontas.
  Esame savo srities profesionalai, todėl remontą atliekame itin greitai. .Jeigu reikiamas detales turėsime vietoje, remontą atliksime 1-2 dienų bėgyje. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
  Kokybės garantija - Aukšta technikų kvalifikacija.
  Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
  Darbus atliekame visoje Lietuvoje.
  Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio į mūsų servisą Vilniuje, galime paimti jūsų kompiuterį patys. Apie tai daugiau čia.
  Apdraustų kompiuterių remontas.
  Jūsų kompiuteris apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

  Specializuotas nešiojamųjų kompiuterių remonto centras

  Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio nešiojamųjų kompiuterių remonto paslaugos.
  Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
  investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (kompiuterių valymo, matricų keitimo ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės kompiuterių.

  Kokią naudą gausiu pasirinkęs LaptopFix servisą?

  • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   Rinkdamiesi remontuoti kompiuterį mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas. tik gavus Jūsų sutikimą.
   Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, paimsime Jūsų kompiuterį tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos čia.
  • Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą. 
  • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   Patarsime kaip apsaugoti Jūsų kompiuterį, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų.

  Ar galite paimti ir grąžinti kompiuterį tiesiai man iš rankų?

  Taip. Daugiau informacijos apie tai rasite paspaudę čia.

  Mano kompiuteris apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

  Taip.Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

  Mano kompiuteris neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

  Ne. Jeigu Jūsų kompiuterio remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

  Apie iMac kompiuterių remontą

  Apple iMac kompiuteriai yra išskirtinai unikalūs – tai visko-į-vieną tipas kompiuteriai, kuriuose visi komponentai yra integruoti tiesiai į monitorių. Tai puiki alternatyva nešiojamiesiems kompiuteriams, visame pasaulyje dažnai renkamasi iMac dėl kompaktiško dydžio, išskirtinės grafikos ir spalvų atkūrimo. iMac kompiuterių privalumai yra akivaizdūs:

  1. Elegantiškas ir sklandus dizainas. Apple prekinis ženklas yra plačiai žinomas dėl savo prabangaus dizaino ir technologijų, o iMac neleidžia nuvilti. Su savo šiuolaikišku aliuminio korpusu, iMac yra patraukliausias ir madingiausias stalinis kompiuteris.
  2. Saugumas. Pagal savo UNIX pagrindą, „macOS“ suteikia kai kurias saugumo funkcijas, kurios nėra prieinamos „Windows“ vartotojams. Naudojant iMac, nereikės dažnai rūpintis kenkėjiškais programinės įrangos pavojais ar virusais.
  3. Paprastas, bet nepriekaištingas monitorius. iMac yra suprojektuotas taip, kad būtų paprastas, tačiau efektyvus. Su savo plonu monitoriumi, jis atrodo subtilus, bet visi komponentai yra saugiai paslėpti viduje. Ši inovatyvi savybė leidžia vengti didelių ir nešvaraus išvaizdos korpusų.

  Tačiau kaip ir bet kokį kompiuterį, gali paveikti techniniai nesklandumai. Tada reikalingas iMac remontas. Dažniausios iMac problemos apima:

  1. Netyčia ištrinti failai ir duomenys. Tokiu atveju reikės duomenų atkūrimo.
  2. Lėtas veikimas arba per mažai laisvos atminties. Gali reikėti optimizuoti sistemos veikimą, šalinti nereikalingus failus arba atnaujinti operacinę sistemą.
  3. Juodas arba nereaguojantis ekranas. Mirgintis arba kitokiu būdu neveikiantis ekranas yra dažna problema su Apple kompiuteriais. Tokiu atveju gali reikėti ekrano remonto ar keitimo (jei stiklas yra pažeistas). Gali kilti ir vaizdo plokštės problemų.
  4. Nepavyksta prisijungti prie interneto. Tokiu atveju rekomenduojame patikrinti savo interneto nustatymus ir perkrauti kompiuterį.

  Bet tai tik keletas iš daugelio galimų iMac gedimų. Jei nesate tikri, kodėl jūsų kompiuteris veikia netinkamai, mes galime atlikti išsamų kompiuterio diagnostikos patikrinimą ir nustatyti problemą.

  Profesionalus iMac kompiuterių taisymas

  „LaptopFix“ specializuojasi iMac taisyme, kuris dažniausiai atliekamas per 1-2 darbo dienas. Jei remontas užtrunka ilgiau, mes visada informuosime klientą ir pasistengsime užtikrinti sklandų procesą.

  „LaptopFix“ yra įsikūrusi Vilniaus širdyje, bet mūsų paslaugos prieinamos visoje Lietuvoje. Net jei gyvenate už sostinės ribų, tiesiog užpildykite mūsų internetinę kurjerio užsakymo formą, o kurjeris atvažiuos ir pasiims jūsų sugedusį įrenginį, kad jis būtų pristatytas mums remontui. Ši paslauga yra visiškai nemokama, o už remontą sumokėsite tik tuomet, kai atgausite savo įrenginį.

  Kokio tipo remontą galima atlikti jūsų kompiuteriui?

  „LaptopFix“ siūlo profesionalų ir platų Apple iMac remonto paslaugų spektrą. Vilnius, Kaunas ar Klaipėda – nesvarbu, kur gyvenate, mūsų paslaugos yra prieinamos visiems. Be to, „LaptopFix“ atlieka ir kitų gamintojų bei modelių įrenginių remontą. Dažniausiai atliekami šio tipo remontai:

  1. Baterijos keitimas;
  2. Ekrano keitimas;
  3. Vaizdo plokštės remontas;
  4. Pagrindinės plokštės remontas;
  5. Apipilto kompiuterio remontas;
  6. Kompiuterio programinės įrangos taisymas;
  7. Ir kiti.

  Ar jūsų kompiuteris yra apdraustas? Mes taip pat taisome apdraustus įrenginius ir pateikiame visus reikalingus dokumentus draudimo kompanijoms.

  Kur galite atnešti savo Mac kompiuterį remontui?

  Šiuo metu yra daug vietų, kuriose galite atlikti Mac kompiuterių remontą, tačiau Phonefix yra viena iš geriausių. Mes esame profesionalai su daugiau nei 10 metų patirtimi ir mes didžiuojamės savo greitu ir efektyviu darbu. Mūsų taisyklai yra svarbu, kad klientai būtų patenkinti ir jų kompiuteriai būtų tvarkingi. Tad nepriklauso, kur gyvenate – ar tai Vilnius, Kaunas, Klaipėda ar kita miestas Lietuvoje – mes visada pasirengę jums padėti. Taip pat mes taip pat remontuojame ir kitus Apple produktus, tokius kaip iPhone ir iPad.