LaptopFix kompiuterių remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Kompiuterio vyrio remontas

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  Nešiojamo kompiuterio vyriai yra viena iš esminių išorinių detalių, todėl jų lūžimas reikalauja skubaus vyrių remonto. Nežinote, kur pasikreipti dėl šios problemos? Laptopfix.lt specialistai, dirbantys su telefonais, kompiuteriais ir planšetiniais kompiuteriais, padės jums greitai, kokybiškai ir už patrauklią kainą suremontuoti kompiuterio vyrius!

  Be to, mūsų servise taip pat galime atlikti ne tik vyrių remontą, bet ir keisti juos.

  Kas yra kompiuterio vyris?

  Vyriai nešiojamuose kompiuteriuose yra dalis, kuri leidžia jį atidaryti ir uždaryti. Vyrių konstrukcija gali būti įvairi, tačiau daugeliu atveju tai yra žirklinės formos, leidžiantys sklandžiai judėti dviems tarpusavyje susijungusioms plokštėms (ir dažniausiai varžtams). Esminė vyrių funkcija – leisti sukamąjį judesį. Tačiau kai kurie kompiuteriai turi vyrius, kurie gali judėti vertikaliai arba horizontaliai. Nešiojamųjų kompiuterių vyriai yra abiejose ekrano pusėse, kad būtų užtikrintas stabilumas ir galimybė pasukti ekraną 360 laipsnių kampu. Šis nedidelis elementas garantuoja, kad jūsų kompiuteris yra stabilus, funkcionalus, mobilus ir patogus naudoti.

  Dažniausiai nešiojamuose kompiuteriuose naudojamas vyris vadinamas trinties vyriu (angl. Friction hinge). Trinties vyris arba momentinio sukimo vyris (angl. Torque hinge) yra specialus vyris, kuris suteikia atsparumą sukamajam judesiui. Šie vyriai dažniausiai naudojami siekiant reguliuoti judėjimą arba laikyti sukamą objektą atidarytame ar uždarytame būsenoje. Trinties vyriai funkcionuoja konstruojant specifinius nuokrypius tarp mechaninių komponentų. Siekiant pasiekti pageidaujamą vyrių judėjimo atsparumą ar slopinimą, dažnai naudojamos papildomos medžiagos, tokios kaip spyruoklės ir tepalai.

  Vyrių gedimas ar lūžimas yra rimta problema, tačiau ar galima naudoti nešiojamąjį kompiuterį, jei vyris sugedo ar sulūžo? Jei turite galimybę, geriau ne naudoti kompiuterio, kol vyris bus sutvarkytas arba pakeistas. Jei tokia galimybė nėra, naudokite kompiuterį labai atsargiai, vengdami judinti vyrių vietą ir neuždarinėdami ekrano, nes tai gali dar labiau pažeisti vyrius.

  Kompiuterio vyrių gedimų ir lūžimų priežastys

  Nešiojamojo kompiuterio vyriai yra trapi ir dažnai nepastebima dalis, todėl jie gali lengvai sulūžti arba būti pažeisti. Kompiuterio vyrių gedimų ir lūžimų pagrindinės priežastys yra:

  Neatsargus elgesys su nešiojamuoju kompiuteriu. Tai labai dažna priežastis, lemianti vyrių gedimus ir lūžimus. Pavyzdžiui, jei laikote nešiojamąjį kompiuterį ant nelygaus paviršiaus arba kelių, jis gali lengvai nukristi, o vyriai – sulūžti. Tokiu atveju gali prireikti pakeisti vyrius;

  Dulkės ir nešvarumai. Kita priežastis gali būti dulkės ir nešvarumai, kaupiantysis kompiuterio angose ir tarpais aplink ekraną, todėl rekomenduojama reguliariai valyti kompiuterį;

  Staigus ir dažnas nešiojamojo kompiuterio atidarymas ir uždarymas. Jei pernelyg grubiai, greitai ir dažnai atidarote ir uždarote kompiuterį, plastikas aplink vyrius gali suskilti arba įtrūkti. Taip pat rekomenduojama nelaikyti ekrano pernelyg atlošto. Reziumuojant, norint išvengti vyrių gedimų ir lūžimų, svarbu elgtis atsargiai su savo įrenginiu ir reguliariai valyti jį nuo dulkės. Taip pat neturėtumėte palikti nešiojamojo kompiuterio veikti ant minkšto paviršiaus, pavyzdžiui, sofos, kad dėl vibracijos nekiltų vidinės problemos.

  Kompiuterio vyrių ir korpuso remontas

  Kompiuterio korpusas yra svarbi nešiojamo kompiuterio dalis, kurioje yra įdiegti visi techniniai komponentai, tokie kaip pagrindinė plokštė, procesorius ir kietasis diskas. Ši dalis taip pat žinoma kaip kompiuterio dėžė.

  Kokia kaina už remontą kompiuterio vyriams?

  Kompiuterio vyrių keitimo arba remonto kaina gali skirtis priklausomai nuo remonto paslaugų teikėjo. Dažniausiai kaina yra nustatoma individualiai, atsižvelgiant į kompiuterio modelį ir remonto sudėtingumą (ar pakanka atlikti remontą arba reikalingas vyrių keitimas). Kompiuterio vyrių remontas gali būti atliekamas naudojant tik atsuktuvą, tačiau dėl sunkumų, susijusių su tam tikrų varžtų atsukimu, gali prireikti keisti visas vyrių dalis arba net nešiojamojo kompiuterio ekraną. Tokiu atveju remontas gali kainuoti kelis šimtus eurų.

  Kompiuterio vyrių remontas laptopfix.lt už patrauklią kainą

  Kompiuterio vyrių lūžimas yra nepatogus atvejis, kuris trukdo įprastai naudotis nešiojamuoju kompiuteriu. Todėl būtina greitai suremontuoti vyrius, kad galėtumėte vėl įprastai ir be rūpesčių naudotis savo įrenginiu. Laptopfix.lt atliks vyrių remontą greitai, kokybiškai ir už patrauklią kainą.