LaptopFix kompiuterių remontas: +370 681 62157

  • Susisiekite

    +370 681 62157
  • Vilnius

    S.Žukausko g. 1
  • Pirmadienį-Šeštadienį

    I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Dell kompiuterių remontas

Dell nešiojamieji kompiuteriai garsėja savo ilgaamžiškumu ir našumu, tačiau kaip ir bet kuris kitas elektroninis prietaisas, jie nėra apsaugotas nuo problemų. LaptopFix servisas gali pasiūlyti veiksmingus remonto sprendimus beveik visiems Dell kompiuterių modeliams, pradedant seniausiais ir baigiant pačiais naujausiais.

Mes atliekame garantinį remontą, rengiame draudimui reikalingus defektacijos aktus, atliktų darbų dokumentus, išrašome sąskaitas. LaptopFix Dell kompiuterių servisas gali pasirūpinti jūsų įrenginio atsiėmimu iš jūsų vietos. Mes atsiųsime kurjerį, kuris paims įrenginį iš jūsų ir pristatys jį į mūsų remonto centrą, esantį Vilniuje. Taip jūs sutaupysite laiko. Nors LaptopFix servisas yra įsikūręs Vilniuje, su kurjerių paslaugomis lengvai atsiimsime įrenginius iš klientų Klaipėdoje, Kaune, Utenoje, Alytuje ir tame pačiame Vilniaus mieste bei jo apylinkėse.

Visiems atliktiems darbams suteikiame garantiją, o prieš pradėdami darbus informuojame jus apie preliminarią remonto trukmę ir paslaugų kainą. Orientacinį kainoraštį galite peržiūrėti ir šioje interneto svetainėje.

Dell nešiojamųjų kompiuterių gedimų analizė

Dell kompiuterių remontas gali reikalauti įvairiausių žinių ir kompetencijų. Suprasdami ir išmanydami dažniausiai pasitaikančias gedimų priežastis, turėdami tam reikalingą įrangą, mūsų meistrai gali užkirsti kelią rimtų problemų atsiradimui ir padėti išspręsti jau kilusias. Dažniausiai pasitaikančios problemos, su kuriomis susiduriama dirbant su Dell nešiojamaisiais kompiuteriais, yra: perkaitimas, kietojo disko gedimai, motininės plokštės problemos, operacinės bei programinės įrangos nesklandumai, virusai ir kiti techninių komponentų nesklandumai. LaptopFix Dell kompiuterių remontas gali išspręsti visa tai ir dar daugiau.

Pvz., kalbant apie perkaitimą, ši problema dažniausiai atsiranda dėl susikaupusių dulkių ir šiukšlių, kurios trukdo oro srautui judėti per ventiliatorių. Tam, kad jis veiktų efektyviai, akumuliatorius turi dirbti intensyviau, nes kitaip negali būti palaikoma optimali temperatūra. Reguliarus valymas ir priežiūra gali padėti išvengti šios problemos. Kietojo disko gedimai gali atsirasti dėl fizinių pažeidimų arba natūralaus susidėvėjimo. Duomenų praradimas dėl viruso ar kitos problemos gali būti atstatytas tik turint tam reikalingas žinias ir specializuotą įrangą.

Yra daugybė kitų problemų, kurios gali iškilti. LaptopFix Dell kompiuterių servisas gali pasirūpinti tokiomis paslaugomis kaip:

· Bet koks garantinis remontas;

· Ekrano keitimas;

· Klaviatūros keitimas;

· Duomenų atstatymas;

· Baterijos keitimas;

· Kompiuterio atnaujinimas;

· Ir daugybė kitų paslaugų.

Dell ekrano ir baterijos keitimas

Norint užtikrinti efektyvų jūsų laptopo veikimą, gali būti būtina pakeisti ekraną ir bateriją. Įtrūkęs ar kitaip pažeistas ekranas gali trukdyti darbui ar pramogoms, o dėl neveikiančios baterijos kompiuteris gali netikėtai išsijungti arba pernelyg greitai išsikrauti. Tokių nešiojamųjų kompiuterių naudojimas yra nepatikimas, tačiau remontuoti juos dažnai būna pigiau ir ekonomiškiau nei pirkti naują kompiuterį.

Kompiuterių ekranai gali būti pažeisti dėl nelaimingų atsitikimų, pavyzdžiui, kritimo ar smūgių, arba tiesiog dėl natūralaus susidėvėjimo. Norint pakeisti pažeistą ekraną, reikia atsargiai išardyti nešiojamąjį kompiuterį, išimti seną ekraną ir sumontuoti naują. Labai svarbu pasirinkti tinkamą detalę, kurios parametrai atitinka jūsų Dell kompiuterio reikalavimus. LaptopFix meistrai yra sertifikuoti ir turintys platų patirties bagažą, todėl jie gali atlikti šį darbą kruopščiai ir efektyviai.

Tuo tarpu nešiojamojo kompiuterio baterijos dažnai išsikrauna ir reikia keisti dėl dažno naudojimo ir senėjimo. Kai kurie žmonės mano, kad pakeisti bateriją yra sudėtinga, bet su tinkama įranga ir žiniomis tai iš tikrųjų yra gana paprasta. Baterijos remontas ar pakeitimas gali gerokai pratęsti jūsų nešiojamojo kompiuterio gyvavimo trukmę.

Mes taip pat siūlome daugybę kitų paslaugų, įskaitant klaviatūros keitimą, duomenų atstatymą, kompiuterio atnaujinimus ir daug daugiau. Tiesiog pasakykite mums, koks jūsų Dell nešiojamasis kompiuteris ir ką jums reikia, o mes paruošime sprendimą, kuris atitiks jūsų poreikius.

Kaip užsakyti Dell nešiojamųjų kompiuterių remontą?

Jei jūsų Dell nešiojamasis kompiuteris nustojo veikti ar patiria problemas, mes galime padėti. Tiesiog susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu ir mes atsiųsime kurjerį, kuris paims jūsų kompiuterį ir pristatys jį į mūsų remonto centrą. Kai tik priimsime jūsų įrenginį, mes atliksime būtinus tyrimus, kad nustatytume problemos šaltinį, ir pasiūlysime jums efektyvų ir ekonomišką remonto planą.

Po to, kai remontas bus atliktas, mes pristatysime jūsų kompiuterį tiesiai pas jus. Be to, visiems atliktiems darbams suteikiame garantiją, todėl galite būti tikri, kad jūsų nešiojamasis kompiuteris veiks tinkamai ir be jokių problemų.

Užsisakykite Dell nešiojamųjų kompiuterių remontą šiandien ir patirkite patogumą ir efektyvumą, kurį teikia LaptopFix servisas. Mes laukiame galimybės jums padėti.