LaptopFix kompiuterių remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Asus planšetės remontas

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  Kainoraštis (Detalės + darbai)

  Asus planšetinių remonto kainoraštis (žiūrėti čia)

  Remonto pavadinimasKaina
  Lietimui jautraus stiklo keitimasnuo 29€
  Krovimo lizdo keitimasNuo 14€
  Baterijos keitimasNuo 22€
  Garsiakalbio keitimasNuo 19€
  Priekinės kameros keitimasNuo 34€
  Galinės kameros keitimasNuo 24€
  Garso/įjungimo mygtukų keitimasNuo 17€
  Drėgmės šalinimasNuo 15€
  Duomenų atstatymasNuo 34€
  Ryšio antenų remontasNuo 24€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad papildytumėt RAM)

   Greitas planšetinių kompiuterių remontas.
   Esame savo srities profesionalai, todėl remontą atliekame itin greitai.Jeigu reikiamas detales turėsime vietoje, remontą atliksime 2-jų valandų bėgyje. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
   Kokybės garantija - Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Darbus atliekame visoje Lietuvoje
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio į mūsų servisą Vilniuje, galime paimti jūsų iPad patys.
   Apdraustų planšetinių remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   LaptopFix specializacija – Asus planšetinių remontas.

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio ASUS remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę LaptopFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti planšetę mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo planšetę, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti planšetę tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie šią paslaugą suteiksime paskambinus numeriu +370 681 62157 arba info@phonefix.lt

   Mano planšetinis apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip.Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus planšetinius kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano planšetė neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų planšetinio kompiuterio remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Jei jūsų Asus planšetė buvo pažeista, ėmė prasčiau veikti arba visai nustojo veikti, jums, ko gero, reikalingas Asus servisas. „LaptopFix“ yra specializuotas ne tik įvairių išmaniųjų telefonų, bet ir visos kitos kompiuterinės technikos remonto centras. Mūsų technikai yra kvalifikuoti Asus planšečių remonto specialistai, todėl visus darbus ir taisymą atliekame greitai ir kokybiškai. Be to, visi Asus remontai mūsų centre Vilniuje gauna bent 3 mėnesių garantiją.

   Operatyvus ir kokybiškas Asus planšetės taisymas Daugumą remonto darbų atliekame per maždaug 2 valandas. Jeigu užsakote paslaugas internetu, remontas atliekamas ne tik greitai, bet ir efektyviau. Asus ir bet kurių kitų planšečių remonto kainoms pritaikoma nuolaida, kai paslaugos užsakomos internetu.

   „LaptopFix“ taisykla taip pat dirba ir su apdraustais įrenginiais. Tad, jeigu jūsų Asus planšetė yra apdrausta, mes galėsime pateikti visus būtinus dokumentus ir išrašus, kurių gali reikalauti draudimo kompanija.

   Jei negalite pristatyti įrenginio mums, mes galime jį pasiimti iš jūsų. Tereikia susisiekti su mumis, ir mes atsiųsime kurjerį, kuris pasiims jūsų Asus planšetę.

   Asus planšetės ekrano keitimas

   Vienu iš dažniausiai mūsų atliekamų Asus remonto darbų Vilniuje yra būtent ekrano keitimas. Tokio tipo remontas dažniausiai tampa reikalingas po mechaninių pažeidimų ar kitų gedimų. Po netyčinio smūgio, kai planšetė iškrinta iš rankų arba kai ją per stipriai suspaudžia, ekranas dažnai pažeidžiamas. Jis gali įskilti arba netgi visiškai sutrupėti. Daugelio žmonių reakcija būna nusivylimas, svarstant apie naujo planšetinio kompiuterio įsigijimą, tačiau dažniausiai Asus planšetės remonto kaina, nepriklausomai nuo ekrano būklės, yra žemesnė nei naujo įrenginio kaina.

   Dėl šios priežasties ekrano keitimas ir remontas visada yra ekonomiškesnis sprendimas. Tai yra ne tik pigiau, bet ir paprasčiau.

   Asus planšetės ekrano keitimo kaina, susijusi su jautriu lietimui stiklu, prasideda nuo maždaug 29 €, tačiau galutinė kaina gali skirtis priklausomai nuo konkrečio planšetinio kompiuterio modelio.

   Asus planšetės baterijos keitimas

   Jei pastebėjote, kad baterija pradėjo veikti prastai, naudojimasis įrenginiu gali tapti labai sudėtingas. Planšetė gali per greitai išsikrauti, ilgai krautis arba dėl to gali prastėti kitų funkcijų veikimas. Tokiu atveju reikalingas profesionalus taisytojas, kuris galėtų kokybiškai pakeisti jūsų Asus planšetės bateriją. Dauguma planšetinių kompiuterių turi nelaidžiamus galinius dangtelius, todėl baterijos keitimui reikia specialios įrangos ir žinių.

   Mūsų technikai turi reikiamą kvalifikaciją ir žinias, todėl „LaptopFix“ servise Asus planšetės baterija galėtų būti pakeista nauja per porą valandų. Tai reiškia, kad jums nebereikės rūpintis planšetės keitimu, nes ji vėl veiks kaip nauja.

   Paslaugos už gerą kainą!

   Asus remontas Vilniuje gali apimti įvairias remonto paslaugas. Jei žinote, kokios paslaugos jums reikalingos, orientacines kainas galite rasti mūsų interneto svetainėje. Primename, kad „LaptopFix“ servisas remontuoja pigiau, jei darbų laiką užsakote iš anksto.