LaptopFix kompiuterių remontas: +370 681 62157

  • Susisiekite

    +370 681 62157
  • Vilnius

    S.Žukausko g. 1
  • Pirmadienį-Šeštadienį

    I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Kompiuterių supirkimas

Ar turite seną, neveikiantį ar nenaudojamą kompiuterį? Galbūt jūsų senas įrenginys tiesiog užima vietą namuose arba biure? Laptopfix.lt siūlo jums puikią galimybę atsikratyti nebereikalingų įrenginių ir tuo pačiu užsidirbti. Mes teikiame kompiuterių supirkimo paslaugas, kad jūsų senas kompiuteris rastų naują paskirtį ar būtų tinkamai perdirbtas.

Kodėl verta rinktis Laptopfix.lt kompiuterių supirkimą?

Greitis ir patogumas. Mes suprantame, kad jūsų laikas yra brangus, todėl stengiamės supirkimo procesą padaryti kuo greitesnį ir paprastesnį. Jums tereikia užpildyti mūsų užklausos formą, nurodant kompiuterio specifikacijas ir būklę. Gavę jūsų užklausą, mes greitai pateiksime pasiūlymą.

Kokybė ir patikimumas. Laptopfix.lt yra patikima įmonė, turinti ilgametę patirtį kompiuterių remonto srityje. Mes užtikriname sąžiningą vertinimą ir konkurencingą kainą už jūsų įrenginį.

Ekologiškas sprendimas. Parduodami mums savo seną kompiuterį, prisidedate prie aplinkos apsaugos. Mes užtikriname, kad visi supirkti įrenginiai būtų tinkamai perdirbti arba panaudoti pakartotinai, taip mažindami elektronikos atliekų kiekį.

Kaip veikia mūsų kompiuterių supirkimo paslauga?

1. Užpildykite užklausos formą. Mūsų svetainėje rasite paprastą užklausos formą, kurią užpildžius mes galėsime įvertinti jūsų kompiuterį. Nurodykite kuo daugiau informacijos apie įrenginį: modelį, gamintoją, techninę būklę, veikimo trūkumus ir kitus svarbius duomenis.

2. Pasiūlymo pateikimas. Gavę jūsų užklausą, mes peržiūrėsime pateiktą informaciją ir susisieksime su jumis, kad pateiktume pasiūlymą. Pasiūlymas bus pagrįstas įrenginio būkle, amžiumi ir rinkos verte.

3. Pristatykite įrenginį. Jei sutiksite su mūsų pasiūlymu, susitarsime dėl patogaus laiko ir vietos įrenginio perdavimui. Galite pristatyti kompiuterį į mūsų biurą Vilniuje arba, esant poreikiui, galime pasiimti jį patys.

4. Mokėjimas. Po to, kai patikrinsime jūsų įrenginį ir įsitikinsime jo būkle, iš karto atliksime mokėjimą. Galime atsiskaityti grynaisiais pinigais, bankiniu pavedimu arba kitu jums patogiu būdu.

Ką mes supirkame?

Laptopfix.lt supirkinėja įvairius kompiuterius: nešiojamuosius, planšetinius kompiuterius, taip pat atskiras dalis ir priedus. Nesvarbu, ar jūsų įrenginys yra naujas, naudotas, sugedęs ar senas – mes mielai jį priimsime. Jei nesate tikri dėl savo kompiuterio vertės ar tinkamumo pardavimui, visada galite kreiptis į mus konsultacijai.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų ar norite daugiau informacijos apie mūsų kompiuterių supirkimo paslaugas, susisiekite su Laptopfix.lt komanda. Mes visada pasiruošę jums padėti ir atsakyti į visus jūsų klausimus. Pasinaudokite mūsų paslauga ir atsikratykite nereikalingų įrenginių lengvai ir greitai!