LaptopFix kompiuterių remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Lenovo kompiuterių remontas

LaptopFiX – mes specializuojamės Lenovo kompiuterių remonte. Mūsų meistrai, dirbantys su šiais įrenginiais, turi aukštos kvalifikacijos ir daugiau nei dešimties metų patirtį. Mūsų taisykla pasižymi išskirtiniu profesionalizmu ir atsakingu požiūriu į kiekvieną užsakovą. Tai leidžia mums užtikrinti aukščiausią remonto paslaugų kokybę.

Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

  Pasirinkite datą
  (pvz: noriu, kad papildytumėt RAM)

  Greitas kompiuterių remontas.
  Esame savo srities profesionalai, todėl remontą atliekame itin greitai. .Jeigu reikiamas detales turėsime vietoje, remontą atliksime 1-2 dienų bėgyje. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
  Kokybės garantija - Aukšta technikų kvalifikacija.
  Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
  Darbus atliekame visoje Lietuvoje.
  Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio į mūsų servisą Vilniuje, galime paimti jūsų kompiuterį patys. Apie tai daugiau čia.
  Apdraustų kompiuterių remontas.
  Jūsų kompiuteris apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

  Specializuotas nešiojamųjų kompiuterių remonto centras

  Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio nešiojamųjų kompiuterių remonto paslaugos.
  Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
  investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (kompiuterių valymo, matricų keitimo ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės kompiuterių.

  Kokią naudą gausiu pasirinkęs LaptopFix servisą?

  • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   Rinkdamiesi remontuoti kompiuterį mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas. tik gavus Jūsų sutikimą.
   Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, paimsime Jūsų kompiuterį tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos čia.
  • Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą. 
  • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   Patarsime kaip apsaugoti Jūsų kompiuterį, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų.

  Ar galite paimti ir grąžinti kompiuterį tiesiai man iš rankų?

  Taip. Daugiau informacijos apie tai rasite paspaudę čia.

  Mano kompiuteris apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

  Taip.Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

  Mano kompiuteris neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

  Ne. Jeigu Jūsų kompiuterio remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

  Svarbiausias Laptopfix.lt principas – didžiausias dėmesys klientui. Mūsų specialistai visada atidžiai klausosi klientų pageidavimų ir poreikių, o tai leidžia jiems pasiūlyti geriausius remonto sprendimus. Mes suprantame, kad jūsų Lenovo kompiuteris yra daugiau nei tiesiog techninis įrenginys – tai jūsų darbo, mokslų, pramogų ar net šeimos nuotraukų saugykla. Todėl mes atliekame visus savo remonto darbus su ypatinga pagarba ir atsakomybe, siekdami užtikrinti jūsų duomenų saugumą ir kompiuterio patikimumą.

  Norime pabrėžti, kad mūsų Lenovo kompiuterių remontas yra pigiau nei daugelyje kitų taisyklų. Mes niekada neatsisakome kokybės dėl mažesnių kainų. Mūsų taisykla Vilniuje  siūlo aukštos kokybės paslaugas už prieinamą kainą. Taip pat, jei užsakote paslaugas internetu, galite gauti dar didesnes nuolaidas. Taigi, jei jums reikia patikimų, efektyvių ir nebrangių Lenovo kompiuterių remonto paslaugų, neabejokite ir kreipkitės į mus!

  Dažniausiai pasitaikantys Lenovo kompiuterių gedimai

  Lenovo kompiuteriai dėl savo patvarumo, patikimumo ir geros kainos yra vieni populiariausių kompiuterių rinkoje. Deja, kaip ir bet kuri technika, jie gali sugesti. Dažniausiai pasitaikantys Lenovo kompiuterių gedimai yra susiję su neveikiančiais ekranais, sugedusiais klaviatūros mygtukais, problemomis su kompiuterio veikimo greičiu arba problemomis su vidiniais komponentais, tokiais kaip vidinė atmintis ar procesorius. Tačiau nesijaudinkite, mūsų specialistai yra pasirengę padėti jums su visais šiais klausimais.

  Lenovo Kompiuterių Ekrano Keitimas

  Lenovo kompiuterių ekrano keitimas yra vienas iš dažniausiai atliekamų remonto darbų. Neveikiantis arba įtrūkęs ekranas gali būti labai erzinantis, o kartais net ir padaryti kompiuterį beveik neįmanoma naudoti. Mūsų specialistai turi daug patirties keičiant nešiojamųjų kompiuterių ekranus, todėl galime pasiūlyti jums aukščiausios kokybės paslaugas už labai konkurencingą kainą.

  Lenovo Kompiuterių Baterijos Keitimas

  Baterijos yra viena iš dažniausiai gendančių kompiuterio dalių. Net ir geriausios baterijos su laiku praranda savo veikimo efektyvumą. Lenovo kompiuterio baterijos keitimas gali būti reikalingas, jei pastebite, kad kompiuterio baterija nebeveikia taip, kaip anksčiau, o tai gali sukelti daug nepatogumų. Mūsų specialistai gali greitai ir efektyviai pakeisti jūsų kompiuterio bateriją, leisdami jums vėl naudotis savo kompiuteriu be jokių problemų.

  Kompiuterių Valymo Paslaugos

  Lenovo kompiuterių valymas yra svarbi dalis kompiuterio priežiūros. Laikui bėgant, dulkes ir nešvarumai gali kaupiasi kompiuterio viduje, sukeliant šilumos ir veikimo problemų. Mūsų specialistai gali atlikti visapusišką jūsų kompiuterio valymą, naudodamiesi profesionalia įranga ir technikomis.

  Kokius Lenovo kompiuterių modelius taisome?

  Mūsų taisykla gali sutvarkyti praktiškai bet kokį Lenovo kompiuterį. Nuo nešiojamųjų kompiuterių, tokių kaip Lenovo ThinkPad arba Lenovo IdeaPad, iki stacionarių kompiuterių, tokių kaip Lenovo Legion. Taip pat esame pasirengę taisyti ir naujausius Lenovo Yoga ir Lenovo Flex modelius, kurie dažnai yra naudojami kaip hibridiniai kompiuteriai ir tabletės. Mūsų specialistai nuolat atnaujina savo žinias ir įgūdžius, kad galėtų tvarkytis su naujausiais technologijų iššūkiais.

  Kiek laiko užtruks sutaisyti mano Lenovo kompiuterį?

  Laikas, per kurį atliekamas Lenovo kompiuterių remontas, gali skirtis priklausomai nuo sugedimo tipo. Vis dėlto, mūsų taisykla stengiasi užtikrinti, kad dauguma remonto darbų būtų atliekami per 24-48 valandas. Esame pasirengę sutvarkyti jūsų kompiuterį net ir per labai trumpą laiką, jei tai yra būtina. Žinoma, kai kurie sudėtingesni remonto darbai, tokių kaip komponentų keitimas ar duomenų atkūrimas, gali užtrukti šiek tiek ilgiau.