LaptopFix kompiuterių remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Apple kompiuterių remontas

Atliksime jūsų kompiuterio remontą kokybiškai, sparčiai ir už priimtiną kainą. Suprantame, kiek jums reiškia jūsų kompiuteris, todėl skirtume ypatingą dėmesį, kad viskas vyktų be problemų. Atliekame įvairių sunkumų remonto darbus: nuo kasdienio kompiuterių priežiūros iki sudėtingiausių motininės plokštės litavimo darbų, duomenų atkūrimo iš mechaninės ar programinės įrangos pažeistų kompiuterių.

Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

  Pasirinkite datą
  (pvz: noriu, kad papildytumėt RAM)

  Greitas kompiuterių remontas.
  Esame savo srities profesionalai, todėl remontą atliekame itin greitai. .Jeigu reikiamas detales turėsime vietoje, remontą atliksime 1-2 dienų bėgyje. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
  Kokybės garantija - Aukšta technikų kvalifikacija.
  Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
  Darbus atliekame visoje Lietuvoje.
  Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio į mūsų servisą Vilniuje, galime paimti jūsų kompiuterį patys. Apie tai daugiau čia.
  Apdraustų kompiuterių remontas.
  Jūsų kompiuteris apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

  Specializuotas nešiojamųjų kompiuterių remonto centras

  Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio nešiojamųjų kompiuterių remonto paslaugos.
  Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
  investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (kompiuterių valymo, matricų keitimo ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės kompiuterių.

  Kokią naudą gausiu pasirinkęs LaptopFix servisą?

  • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   Rinkdamiesi remontuoti kompiuterį mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas. tik gavus Jūsų sutikimą.
   Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, paimsime Jūsų kompiuterį tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos čia.
  • Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą. 
  • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   Patarsime kaip apsaugoti Jūsų kompiuterį, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų.

  Ar galite paimti ir grąžinti kompiuterį tiesiai man iš rankų?

  Taip. Daugiau informacijos apie tai rasite paspaudę čia.

  Mano kompiuteris apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

  Taip.Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

  Mano kompiuteris neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

  Ne. Jeigu Jūsų kompiuterio remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

  Macbook remontas padės efektyviai ir greitai ištaisyti su kompiuteriu susijusias problemas. Apple nešiojamų kompiuterių remontavimas beveik visada bus pigesnis nei naujo įrenginio įsigijimas. Todėl mūsų siūlomas Apple kompiuterių remontas bus naudingas kiekvienam savininkui, kurio nešiojamas kompiuteris yra sugedęs arba veikia ne taip gerai, kaip anksčiau.

  LaptopFix yra specializuotas Apple gaminių remonto centras. Mes ne tik remontuojame Macbook, bet ir iPhone bei iPad planšetinius kompiuterius. Mūsų kvalifikuoti technikai atlieka įvairias užduotis, tokius kaip: Apple nešiojamo kompiuterio ekrano, baterijos pakeitimas, duomenų atkūrimas, sulaužytų dalių keitimas ir aplietų kompiuterių valymas, visada pasiekdami geriausius rezultatus. Suteikiame bent 3 mėnesių garantiją visam Macbook remontui ir siūlome dar pigiau bei geresne kaina kokybiškai suremontuoti jūsų Apple nešiojamus kompiuterius, jei remonto laiką užsisakysite internetu.

  Greitas ir kokybiškas Macbook taisymas

  Laptopfix remontas atliekamas greitai ir kokybiškai Macbook kompiuterių remontas. Mes remontuojame Macbook Air ir Macbook Pro įrenginius pagal geriausias sąlygas.

  Priklauso nuo gedimo tipo ir remonto sudėtingumo, dauguma darbų, tokių kaip Apple nešiojamų kompiuterių baterijos keitimas, ekrano keitimas ar kitoks paprastesnis remontas, atliekamas per maždaug 1-2 darbo dienas. Jei Apple kompiuterių remontas truktų ilgiau, klientą/užsakovą informuojame.

  Kokybiškas Macbook taisymas galimas dėka mūsų kompetentingų ir aukštos kvalifikacijos bei daugelio metų patirties turinčių Apple technikų. Visiems atliktiems darbams (kad ir koks Apple kompiuterių modelis buvo remontuotas, pvz., Macbook Pro 2015 ekrano keitimas ar Macbook Air 2019 valymas po to, kai jis buvo apipiltas) taikoma bent minimali 3 mėnesių garantija. Taip pat reikėtų paminėti, kad remontuojame ir draudžiamus Apple kompiuterius bei kitus įrenginius. Jei reikia, galime pateikti visus dokumentus, kurių gali reikalauti draudimo bendrovė.

  Mes pasitikime ne tik privačiais klientais, bet ir įmonėmis. Laptopfix yra patikimas jūsų Macbook taisymo partneris Vilniuje, aptarnaujantis klientus iš visos Lietuvos.

  Macbook ekrano keitimas

  Dažniausiai Apple kompiuteriai turi išskirtinius Retina ekranus. Dėl to Macbook Pro Retina ekrano keitimas ar bet kurio kitos Apple Macbook kompiuterio ekrano keitimas yra sudėtinga užduotis, reikalaujanti kvalifikuoto techniko. Laptopfix remontas atliekamas aukščiausios kvalifikacijos meistrų, todėl visų modelių, tarp kurių yra Macbook Pro 2015 ir daug kitų, ekrano keitimas atliekamas kuo efektyviau ir greičiau.

  Ekraną reikia pakeisti, kai jis nebeveikia, pradeda trūkčioti arba sugenda dėl mechaninių pažeidimų ir sutrikimų. Beveik visada Macbook Pro ar Air ekrano keitimas bus pigesnis nei naujo kompiuterio pirkimas, todėl remontavimas yra daugiau apsimokantis variantas, ypač kai įrenginio vertė yra tokia didelė. Ekranų keitimo kainos prasideda nuo maždaug 35 €, tačiau tiksli Macbook Pro ar Air ekrano keitimo kaina priklauso nuo modelio.

  Macbook baterijos keitimas

  Macbook baterijos keitimas yra ne dažniausia, bet viena iš populiariausių darbų, kai kalbama apie Apple kompiuterių remontą.

  Macbook nešiojamų kompiuterių baterijas reikia keisti, kai jos nebeįsikrauna, per greitai išsikrauna arba visiškai neveikia, kai kompiuteris nėra prijungtas prie maitinimo šaltinio. Baterijos keitimas MAC įrenginiuose gali būti sudėtinga užduotis, todėl, norėdami sužinoti tikslią kainą, susisiekite su mumis. Nurodykite tikslų kompiuterio modelį ir mes atsakysime su tiksliu kainos pasiūlymu.

  Paslaugos gera kaina!

  Užsisakius Macbook remontą, galima gauti dar geresnę kainą. Be to, mes taip pat siūlome įrenginių diagnostiką nemokamai, o remontavimo darbus atliekame kuo greičiau, kad klientas kuo mažiau laiko praleistų be savo nešiojamojo kompiuterio.

  Priklauso nuo jūsų Macbook kompiuterio modelio ir remonto tipo, galite tikėtis visokeriopos pagalbos ir profesionalumo iš mūsų technikų. Mūsų darbuotojai yra nuolat mokomi ir atnaujinami dėl naujausių Apple technologijų ir sprendimų, kad galėtume pasiūlyti kuo efektyvesnį remontą.

  Kodėl rinktis Laptopfix?

  • – Mes specializuojamės Apple įrenginių remonte ir mūsų darbuotojai turi ilgalaikę patirtį šioje srityje.
  • – Mes siūlome konkurencingas kainas ir garantuojame kokybę visiems atliktiems darbams.
  • – Mes dirbame greitai ir efektyviai, kad galėtumėte grįžti prie savo kompiuterio kuo greičiau.
  • – Mes atliekame visus reikalingus remonto darbus, nuo ekrano keitimo iki sudėtingų duomenų atkūrimo darbų.
  • – Mes esame Vilniuje, bet aptarnaujame klientus iš visos Lietuvos.

  Galime padėti ištaisyti visus Apple kompiuterius, nuo senesnių modelių, tokie kaip Macbook Pro 2015, iki naujausių, tokių kaip Macbook Air 2023. Jei norite ištaisyti savo Macbook kompiuterį, susisiekite su mumis telefonu arba el. paštu ir mes jums padėsime.

  Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

  Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!