LaptopFix kompiuterių remontas: +370 681 62157

  • Susisiekite

    +370 681 62157
  • Vilnius

    S.Žukausko g. 1
  • Pirmadienį-Šeštadienį

    I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00
Duomenų atsatymas iš mechaniškai (sulinkusių, sudaužytų, sušlapusių) telefonų
Tam, kad eitų nuskaityti mechaniškai pažeistų telefonų duomenis, visų pirma turime atstatyti tam tikrus motininės plokštės komponentus, kuriuose yra saugoma informacija. Turime visą reikalingą įrangą sudėtingiausių mikroschemų restauracijai, todėl duomenų nuskaitymo tikimybė yra artima 100-tui procentų.
Duomenų atstatymas iš programiškai užstrigusių telefonų
Programiškai užstrigusių telefonų duomenų atstatymas reikalauja itin aukštų kompetencijų šioje srityje. Rekomenduojame nerizikuoti bandyti duomenų atstatyti patiems ar kreiptis į abejotinos reputacijos įmones. Neteisingi duomenų atstatymo metodai gali negrįžtamai pakenkti informacijai. Mūsų programavimo specialistai turi reikalingas kompetencijas bei patirtį, duomenų atstatymą iš programiškai užstrigusių telefonų atliekame naudodami tik sertifikuotą ir pasaulyje pripažintą programinę įrangą bei specialius, patikrintus programatorius.
Duomenų atstatymo terminas
Bendru atveju duomenų atstatymo darbai yra atliekami ypatingai kruopščiai, atsargiai bei atsakingai, todėl, jeigu galimybės leidžia, nereiktų skubėti. Duomenų atstatymo terminas priklauso nuo įrenginio pažeidimų lygio. Vidutiniškai ekspertizė atliekama per 5 d.d. Jeigu duomenų reikia itin skubiai, galime pasiūlyti express remontą. Jūsų įrenginio defektai diagnozuojami per 1 d.d.. Express paslaugos kaina - 49€. Pageidautina, kad express paslaugą užsakytumėte telefonu - tokiu atveju Jūsų įrenginio diagnostikai bus ruošiamasi dar iki Jūsų atvykimo. Tolimesni darbai po ekspertizės atliekami maksimaliai skubiai.
Atkurtų duomenų konfidencialumas
Garantuojame, kad atstatyti duomenys nebus nutekinti bei bus perduoti tik saugiu, bendru susitarimu priimtu būdu.
Keletas problemų, kurias padėjome išspręsti savo klientams
1. Duomenų atsatymas iš perlūžusio telefono. 2. Druskingame jūros vandenyje nuskendusio telefono duomenų atstatymas. Druskingas vanduo itin stipriai veikia motininės plokštės komponentus, todėl,jeigu nuskandinote telefoną druskingame vandenyje, kuo greičiau kreipkitės į servisą. 3. Duomenų atstatymas po atrakinimo kodo užmiršimo. 4. Duomenų atstatymas iš aplieto HDD disko.
Duomenų atstatymo kaina
Duomenų atstatymo kaina nustatoma po reikalingų atlikti darbų plano sudarymo. Priklausomai nuo įrenginio pažeidimo ir/arba informacijos užkodavimo įrenginiui gali tekti atlikti: 1. Procesoriaus restauraciją. 2. Kitų mikroschemų restauraciją, kurios privalo būti veikiančios, kad būtų galima nuskaityti duomenis. 3. Pagrindinės plokštės takelių restauraciją. 4. Prarastos informacijos atkodavimas. Tikslią remonto kainą galėsime pasakyti tik atliktę įrenginio ekspertizę.
Ekspertizės kaina
Pirminė ekspertizė yra nemokama. Jos metu yra baziškai patikrinami tam tikri duomenis saugomi komponentai. Jeigu ekspertizei bus reikalinga naudoti tam tikrus komponentus, kuriuos galima naudoti tik vieną kartą, ekspertizė gali kainuoti, tačiau apie visada Jus informuosime. Vidutiniškai ekspertizė atliekama per 5 d.d. Jeigu duomenų reikia itin skubiai, galime pasiūlyti express remontą. (Jūsų įrenginio defektai diagnozuojami per 1 d.d.). Express paslaugos kaina - 49€. Pageidautina, kad express paslaugą užsakytumėte telefonu - tokiu atveju Jūsų įrenginio diagnostikai bus ruošiamasi dar iki Jūsų atvykimo.
Ką daryti praradus duomenis?
1. Susisiekite su mūsų konsultantu kontaktiniu numeriu +37068162157 arba atvykite į mūsų servisą S.Žukausko g. 1, Vilnius. 2. Pristatykite įrenginį į mūsų servisą arba užsakykite įrenginio paėmimo paslaugą tiesiai Jums iš rankų - NEMOKAMAI. Užsakyti paėmimą iš rankų užsakyti galite čia. 3. Po ekspertizės pasakysime duomenų atstatymo kainą bei gavę Jūsų patvirtinimą pradėsime darbus. 4. Atstatysime duomenis bei atiduosime Jūsų sugedusį įrenginį.
Kitos laikmenos iš kurių atkuriame duomenis
1. Nešiojami kompiuteriai. 2. Mobilieji telefonai. 3. Planšetiniai kompiuteriai. 4. HDD Diskai. 5. SSD Diskai. 6. USB laikmenos. 7. Atminties kortelės.
Įrenginio paėmimas visoje Lietuvoje
Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio į mūsų servisą, galime paimti įrenginiai tiesiai Jums iš rankų visoje Lietuvoje. Paėmimą galite užsakyti parašę mums el. paštu: info@phonefix.lt arba +37068162157

Duomenų atkūrimui reikalingos aukščiausios kompetencijos. Rinkitės profesionalus. Mumis jau pasirinko.

Telefone, kompiuteryje ar planšetėje esantys duomenys gali būti labai svarbūs. Kai kada dėl nelaimingo atsitikimo ar nenumatytų aplinkybių juos ištriname ar pats įrenginys pažeidžiamas ir nebepavyksta jų pasiekti. Tokiu atveju jums reikalingas duomenų ir failų atkūrimas. Tai paslauga, kuri leidžia kokybiškai atkurti dalį, daugumą ar net visus duomenis, kurie buvo netyčia ištrinti arba tapo nepasiekiami dėl pvz., gedimo. Saugome duomenų konfidencialumą ir privatumą.

Duomenų atkūrimas iš Android įrenginių, iPhone ir Apple įrenginių duomenų atkūrimas bei duomenų atstatymas iš telefono ar bet kurio kito įrenginio atliekamas su geriausia programine ir technine įranga, vadovaujantis sėkminga patirtimi.

Greitas ir kokybiškas duomenų atkūrimas

Tai, koks sėkmingas bus duomenų atstatymas kompiuteryje ar atkūrimas telefone, labai priklauso nuo remonto darbų specifikos.

Jeigu jūsų telefonas ar kompiuteris buvo mechaniškai pažeistas, duomenų atkūrimas turėtų būti beveik 100% sėkmingas. Jeigu reikalingas duomenų atkūrimas telefone, kuris pvz., sušlapo ar sudužo arba panašios būklės kompiuteryje – mūsų taisykla gali kokybiškai ir gan greitai atkurti duomenis iš jūsų įrenginio beveik be jokių praradimų. Toks sėkmingas failų atkūrimas įmanomas, nes turime visą reikiamą įrangą net ir mikroschemų restauracijai.

Jeigu duomenys užstrigo programiškai, tokių duomenų atkūrimas reikalauja aukščiausios kompetencijos. Norint saugiai ir sėkmingai atkurti kuo daugiau duomenų neužtenka tik turėti geriausią programinę įrangą. Reikia išmanyti ir techninę duomenų saugyklų bei operacinių sistemų veikimo pusę, kad iPhone duomenų atkūrimas ar bet koks duomenų atstatymas kompiuteryje ne tik, kad pavyktų „ant popieriaus“, bet, kad kuo daugiau atkurtų failų išliktų tinkami naudojimui.

Atkurti duomenis dažniausiai reikia po to: kai pamirštamas užrakinimo kodas, telefonas sulūžo ar nepataisomai sugedo, telefonas įkrito į vandenį ir nepataisomai sugedo, apliejamas HDD ar SSD diskas.

Kiek užtruks duomenų atkūrimas?

Toks „remontas“ – ištrintų arba pažeistų bei nepasiekiamų duomenų atkūrimas gali trukti nuo kelių darbo dienų. Kadangi tai didelio kruopštumo reikalaujanti užduotis, prieš pradedant bet kokius darbus, Phonefix taisykla atlieka įrenginio ekspertizę.

Ji vidutiniškai trunka apie 5 d.d.. Tačiau, jeigu yra poreikis itin greitai atkurti duomenis Android, iOS ar Windows įrenginyje, express paslaugos versija kainuos ~49€ ir truks vos 1 darbo dieną.

Failų atkūrimas bus atliktas gerbiant jūsų privatumą ir duomenų konfidencialumą.

Paslaugos gera kaina!

Jeigu remonto laiką rezervuojate iš anksto, ištrintų ar dėl kitų kliūčių nebepasiekiamų duomenų atkūrimas Vilniuje kainuos pigiau nei daugumoje kitų remonto įstaigų.

Tvarkome pažeistus telefonus, kompiuterius ir planšetes. Priklausomai nuo patirtos žalos ir užduoties sudėtingumo, galutinė darbų kaina gali skirtis. Atlikus ekspertizę – pateiksime jums geriausią pasiūlymą.