LaptopFix kompiuterių remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Samsung planšetės remontas

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  Kainoraštis (Detalės + darbai)

  Samsung planšetinių remonto kainoraštis (žiūrėti čia)

  Remonto pavadinimasKaina
  Lietimui jautraus stiklo keitimasnuo 29€
  Krovimo lizdo keitimasNuo 14€
  Baterijos keitimasNuo 22€
  Garsiakalbio keitimasNuo 19€
  Priekinės kameros keitimasNuo 34€
  Galinės kameros keitimasNuo 24€
  Garso/įjungimo mygtukų keitimasNuo 17€
  Drėgmės šalinimasNuo 15€
  Duomenų atstatymasNuo 34€
  Ryšio antenų remontasNuo 24€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad papildytumėt RAM)

   Greitas planšetinių kompiuterių remontas.
   Esame savo srities profesionalai, todėl remontą atliekame itin greitai.Jeigu reikiamas detales turėsime vietoje, remontą atliksime 2-jų valandų bėgyje. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
   Kokybės garantija - Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Darbus atliekame visoje Lietuvoje
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio į mūsų servisą Vilniuje, galime paimti jūsų iPad patys.
   Apdraustų planšetinių remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   Laptopfix specializacija – Samsung planšetinių remontas.

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio Samsung planšetinių remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę LaptopFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti planšetę mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo planšetę, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti planšetę tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie šią paslaugą suteiksime paskambinus numeriu +370 681 62157 arba info@phonefix.lt

   Mano planšetinis apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip.Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus planšetinius kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano planšetė neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų planšetinio kompiuterio remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Neįsijungia Jūsų Samsung planšetė? Mielai padėsime!

   Kai Jūsų Samsung planšetė nebeįsijungia, tai gali sukelti didelį nepatogumą. Galbūt jūsų planšetė yra svarbi jūsų darbui, mokslui ar laisvalaikiui, todėl bet koks gedimas gali sukelti didelį stresą. Štai kodėl svarbu žinoti, kur kreiptis, kai reikalingas Samsung planšetinių remontas.

   LaptopFix yra viena geriausių vietų, kur galite kreiptis dėl Samsung planšetės remonto. Mes esame specializuotas Samsung išmaniosios technikos remonto centras, kuris gali suremontuoti įvairius Samsung planšetinių kompiuterių modelius. Mūsų patyrę technikai dirba greitai ir kokybiškai, o visiems atliktiems remonto darbams suteikiame bent jau trijų mėnesių garantiją.

   Samsung planšetės ekrano keitimas

   Samsung planšetiniai kompiuteriai yra žinomi dėl savo aukštos kokybės ekranų, kurie suteikia puikią vaizdo kokybę ir sklandų naudojimąsi. Tačiau, kaip ir bet kuris kitas technologinis įrenginys, jie nėra imuniniai nuo pažeidimų. Ekrano įskilimai, subraižymai ar net visiškas jo veikimo sutrikimas gali atsitikti dėl įvairių priežasčių, tokių kaip netyčinis įrenginio numetimas ar skysčio patekimas.

   Samsung planšetės ekrano keitimas yra viena iš dažniausiai atliekamų paslaugų mūsų taisykloje. Mūsų patyrę technikai naudoja tik aukščiausios kokybės detales ir įrankius, kad užtikrintų greitą ir efektyvų ekrano keitimą. Mes taip pat atliekame išsamų patikrinimą po remonto, kad užtikrintume, jog naujas ekranas veikia tinkamai ir nesukelia jokių papildomų problemų.

   Samsung planšetės baterijos keitimas

   Laikui bėgant, bet kurios planšetės baterija gali pradėti rodyti senėjimo ženklus. Pastarieji gali pasireikšti kaip sumažėjęs baterijos tarnavimo laikas, neįprastai greitas baterijos nusidėvėjimas ar netikėtas įrenginio išsijungimas. Kai kuriais atvejais, planšetė gali net neįsijungti, jei baterija yra visiškai sugedusi.

   Samsung planšetės baterijos keitimas yra efektyvus būdas atkurti įrenginio veikimą ir ilgalaikį naudojimąsi. Mūsų technikai naudoja tik originalias Samsung baterijas, kurios užtikrina optimalų veikimą ir ilgaamžiškumą. Be to, mes atliekame išsamų patikrinimą po baterijos keitimo, kad užtikrintume, jog nauja baterija veikia tinkamai ir nesukelia jokių papildomų problemų.

   Paslaugos gera kaina!

   Mes suprantame, kad kaina yra vienas iš svarbiausių veiksnių, kai kalbama apie technikos remontą. Todėl mes stengiamės užtikrinti, kad mūsų Samsung planšetinių remontas būtų ne tik aukščiausios kokybės, bet ir prieinamas kiekvienam klientui.

   Mūsų kainodara yra skaidri ir konkurencinga, visada stengiamės suteikti geriausią vertę už mažą kainą. Mes siūlome nuolaidas tiems, kurie rezervuoja laiką internetu, ir taip pat galime pasiūlyti specialias kainas didesniems remonto darbams ar daugiau nei vienam įrenginiui.

   Be to, mes atliekame nemokamą diagnostiką, kad galėtume nustatyti, kokius komponentus reikia taisyti ar keisti. Tai leidžia mums pateikti tikslią ir sąžiningą kainą prieš pradedant bet kokius remonto darbus. Mes taip pat suprantame, kad finansinė situacija gali būti svarbus veiksnys renkantis remonto paslaugas, todėl mes stengiamės suteikti kuo daugiau lankstumo mūsų klientams.

   Mūsų tikslas yra suteikti jums ramybę, žinant, kad jūsų Samsung planšetė yra patikimose rankose ir kad jūs gaunate geriausią vertę už savo pinigus. Mes suprantame, kad jūsų laikas yra brangus, todėl mes stengiamės atlikti remontą kuo greičiau, tačiau niekada nepraleidžiame kokybės.