LaptopFix kompiuterių remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Microsoft kompiuterių remontas

Jūsų kompiuterio remontą atliksime kokybiškai, greitai ir už prieinamą kainą. Suprantame, kiek jums reikšmingas jūsų kompiuteris, todėl ypatingą dėmesį skirsime tam, kad darbai vyktų sklandžiai. Atliekame įvairaus sudėtingumo operacijas: nuo kasdienio kompiuterių priežiūros iki sudėtingiausių motininės plokštės litavimo darbų, bei duomenų atkūrimo iš mechaniniu ar programiniu būdu pažeistų kompiuterių.

Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

  Pasirinkite datą
  (pvz: noriu, kad papildytumėt RAM)

  Greitas kompiuterių remontas.
  Esame savo srities profesionalai, todėl remontą atliekame itin greitai. .Jeigu reikiamas detales turėsime vietoje, remontą atliksime 1-2 dienų bėgyje. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
  Kokybės garantija - Aukšta technikų kvalifikacija.
  Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
  Darbus atliekame visoje Lietuvoje.
  Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio į mūsų servisą Vilniuje, galime paimti jūsų kompiuterį patys. Apie tai daugiau čia.
  Apdraustų kompiuterių remontas.
  Jūsų kompiuteris apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

  Specializuotas nešiojamųjų kompiuterių remonto centras

  Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio nešiojamųjų kompiuterių remonto paslaugos.
  Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (kompiuterių valymo, matricų keitimo ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės kompiuterių.

  Kokią naudą gausiu pasirinkęs LaptopFix servisą?

  • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   Rinkdamiesi remontuoti kompiuterį mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas. tik gavus Jūsų sutikimą.
   Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, paimsime Jūsų kompiuterį tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos čia.
  • Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą. 
  • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   Patarsime kaip apsaugoti Jūsų kompiuterį, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų.

  Ar galite paimti ir grąžinti kompiuterį tiesiai man iš rankų?

  Taip. Daugiau informacijos apie tai rasite paspaudę čia.

  Mano kompiuteris apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

  Taip.Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

  Mano kompiuteris neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

  Ne. Jeigu Jūsų kompiuterio remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

  Microsoft vardą daugiausiai siejame su Windows operacinės sistemos, XBOX žaidimų konsolės bei Surface planšetinių kompiuterių gamyba. Tačiau ši kompanija taip pat sėkmingai gamina ir nešiojamus kompiuterius, kurie yra itin populiarūs verslo sektoriuje, įmonėse ir tarp darbui orientuotų naudotojų. Jei jums reikia profesionalių Microsoft kompiuterių remonto paslaugų Vilniuje, kreipkitės į LaptopFix.

  LaptopFix yra specializuotas Microsoft kompiuterinės technikos remonto centras

  Visiems atliktiems darbams suteiksime garantiją. Be to, aptarnaujame ir draudžiamus kompiuterius. Kokybiškai atliksime sudėtingą ekrano matricos keitimą, pašalinsime drėgmę ir atkursime duomenis. Nepriklausomai nuo jūsų remonto poreikių, LaptopFix paslaugos užtikrins, kad jūsų Microsoft kompiuterio problemas bus išspręstos.

  Greitas ir kokybiškas Microsoft kompiuterio taisymas

  Microsoft kompiuterių remontas Vilniuje leidžia atnaujinti ir pritaikyti naudojimui pažeistą ar prastai veikiantį įrenginį, atkurti jo ankstesnę būseną ar net „prikelti jį antram gyvenimui“. Neatsižvelgiant į tai, kaip vertinate remonto naudą, Microsoft kompiuterių taisymas yra daug ekonomiškesnis sprendimas nei naujo nešiojamo kompiuterio pirkimas. Ypatingai naudinga tai, kad rezervavus remontą internetu, visiems Microsoft kompiuteriams taikoma speciali nuolaida.

  Remonto darbus vykdome greitai – didžioji dalis taisymų atliekama per 1-2 darbo dienas. Tikslus taisymo laikotarpis priklauso nuo jūsų įrenginio modelio ir taisymo apimties, tačiau dažniausiai viskas atliekama per minėtą laikotarpį. Esant ilgesniam remonto laikotarpiui, klientai yra informuojami iš anksto.

  Microsoft kompiuterio ekrano keitimas

  Ekrano remontas ir keitimas leidžia atkurti vieną svarbiausių kompiuterio funkcijų – vaizdo rodymą. Ekranus dažniausiai remontuojame po nelaimingų atsitikimų, kai ekranas yra sudaužytas, prispaustas arba patyręs kitokius pažeidimus. Toks Microsoft kompiuterių remontas yra sudėtingas procesas, tačiau mūsų technikai sugebės atlikti šį darbą efektyviai ir greitai.

  Norėdami gauti daugiau informacijos apie galimus terminus ir kainas, susisiekite su mumis telefonu, el. paštu arba užpildykite užklausos formą mūsų interneto svetainėje. Mes pasiūlysime jums geriausias remonto sąlygas ir, jei negalite pristatyti įrenginio, mes patys galime atvykti jį pasiimti.

  Microsoft kompiuterio baterijos keitimas

  Nešiojamo kompiuterio baterijos keitimas gali būti reikalingas dėl: suprastėjusio veikimo, mechaninio pažeidimo, pastebėtų defektų ar netinkamo naudojimo pasekmių. Jei nustatome, kad reikia keisti bateriją, šis darbas gali būti atliktas per labai trumpą laiką. Kokybiškai pakeista baterija vėl leis jums naudoti visus kompiuterio pranašumus, ir jūsų Microsoft kompiuteris veiks taip, kaip įprasta.

  Puikios kainos paslaugos!

  Jei jums reikalingas Microsoft kompiuterių remontas už protingą kainą, tuomet kreipkitės į LaptopFix. Mūsų taisykla Vilniuje yra specializuotas Microsoft kompiuterių remonto centras, kuris pašalins visus jūsų kompiuterio gedimus, išspręs problemas ir suteiks garantiją net už mažesnę kainą nei daugelis kitų remonto centrų.

  Visas paslaugų kainoraštis pateiktas mūsų interneto svetainėje, tačiau dėl konkretaus remonto kainų galite pasiteirauti individualiai.