LaptopFix kompiuterių remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

MacBook PRO kompiuterių remontas

MacBook Pro kompiuteriai yra vieni iš mėgstamiausių Apple prekės ženklo įrenginių, todėl susiduriant su remonto poreikiu, svarbu rasti patikimą ir efektyvų sprendimą. Mes siūlome aukštos kokybės MacBook Pro remonto paslaugas, kurios atitinka jūsų lūkesčius ir atkuria jūsų įrenginio veikimą.

Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

  Pasirinkite datą
  (pvz: noriu, kad papildytumėt RAM)

  Greitas kompiuterių remontas.
  Esame savo srities profesionalai, todėl remontą atliekame itin greitai. .Jeigu reikiamas detales turėsime vietoje, remontą atliksime 1-2 dienų bėgyje. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
  Kokybės garantija - Aukšta technikų kvalifikacija.
  Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
  Darbus atliekame visoje Lietuvoje.
  Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio į mūsų servisą Vilniuje, galime paimti jūsų kompiuterį patys. Apie tai daugiau čia.
  Apdraustų kompiuterių remontas.
  Jūsų kompiuteris apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

  Specializuotas nešiojamųjų kompiuterių remonto centras

  Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio nešiojamųjų kompiuterių remonto paslaugos.
  Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
  investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (kompiuterių valymo, matricų keitimo ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės kompiuterių.

  Kokią naudą gausiu pasirinkęs LaptopFix servisą?

  • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   Rinkdamiesi remontuoti kompiuterį mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas. tik gavus Jūsų sutikimą.
   Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, paimsime Jūsų kompiuterį tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos čia.
  • Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą. 
  • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   Patarsime kaip apsaugoti Jūsų kompiuterį, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų.

  Ar galite paimti ir grąžinti kompiuterį tiesiai man iš rankų?

  Taip. Daugiau informacijos apie tai rasite paspaudę čia.

  Mano kompiuteris apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

  Taip.Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

  Mano kompiuteris neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

  Ne. Jeigu Jūsų kompiuterio remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

  Pasirinkdami mūsų paslaugas, galite tikėtis šių privalumų:

  Profesionalumas: Mūsų meistrai yra patyrę ir kompetentingi specialistai, kurie puikiai supranta Apple įrenginius ir jų problemas. Jie atlieka remonto darbus aukštu profesionalumo lygiu.

  Kokybė: Mes naudojame tik aukštos kokybės ir originalias dalis, kad užtikrintume geriausią galimą remonto rezultatą. Jūsų MacBook Pro bus tvarkingai sutaisytas ir atkurs jo pradinį veikimą.

  Greitis: Mes suprantame, kad jūsų įrenginio remontas yra svarbus, todėl stengiamės atlikti darbus kuo greičiau. Paprastai remontas užtrunka 1-2 darbo dienas.

  Pasiekiamumas: Mes teikiame paslaugas ne tik Vilniuje, bet ir kituose Lietuvos miestuose. Taip pat siūlome kurjerio paslaugas, kurios leidžia jums patogiai ir greitai perduoti savo sugedusį įrenginį mums.

  Konkurencinga kaina: Mes siūlome sąžiningas ir konkurencingas kainas už mūsų paslaugas. Mūsų tikslas yra suteikti jums aukštos kokybės remontą už prieinamą ir teisingą kainą.

  Tai tik keletas privalumų, kuriuos gausite pasirinkę mūsų remonto paslaugas. Mes esame patikimas partneris, kuris padės jums išspręsti visus jūsų MacBook Pro remonto poreikius.

  Kur atliekami MacBook Pro įrenginių taisymo darbai?

  LaptopFix paslaugos yra prieinamos Vilniuje, tačiau siekdami užtikrinti patogumą ir pasiekiamumą klientams, teikiame ir kurjerio paslaugas. Nesvarbu, ar gyvenate Vilniuje, Panevėžyje ar kitoje Lietuvos vietoje, mūsų meistrai pasiruošę priimti ir remontuoti jūsų MacBook Pro įrenginį. Visoje šalyje turite galimybę pasinaudoti mūsų profesionaliomis paslaugomis.

  Kiek užtruks MacBook Pro kompiuterio remontas?

  Remonto trukmė priklauso nuo gedimo sudėtingumo, tačiau mes siekiame užtikrinti greitą ir efektyvų remontą. Paprastai mūsų meistrai atlieka remonto darbus per 1-2 darbo dienas. Jei aptinkama sudėtingesnių gedimų ar reikalingos papildomos dalys, remontas gali užtrukti šiek tiek ilgiau. Vis dėlto, mes nuolat informuosime jus apie remonto eigą ir stengsimės atlikti darbus kuo greičiau, nesuprantamai prailginant laiką.

  Kokius MacBook Pro Taisymo Darbus Siūlome?

  Mūsų profesionalūs meistrai atlieka įvairius MacBook Pro taisymo darbus, kad jūsų įrenginys vėl taptų veiklus ir naudingas. Siūlome šiuos svarbiausius remonto darbus:

  Baterijos keitimas: MacBook Pro baterijos yra pažeidžiamos ir gali sumažėti jų veikimo laikas. Mes atliekame baterijos keitimą, suteikdami jūsų įrenginiui naują energijos šaltinį. Tai padidins jūsų kompiuterio našumą ir darbo laiką.

  Ekrano keitimas: Jei jūsų MacBook Pro ekranas sugedo ar sulūžo, mes galime jį pakeisti aukštos kokybės ekranu. Tai atgaivins jūsų įrenginį ir leis jums vėl mėgautis ryškiu ir aiškiu vaizdu.

  Motininės plokštės taisymas: Jei jūsų įrenginys nepaleidžiamas arba turi kitų sistemos problemų, tai gali būti susiję su motinine plokšte. Mūsų meistrai atlieka motininės plokštės taisymą, siekdami atkurti jūsų MacBook Pro veikimą.

  Klaviatūros taisymas: Nusidėvėjusi ar sugedusi klaviatūra gali trukdyti normaliam darbui su MacBook Pro. Mes atliekame klaviatūros taisymą, keisdami pažeistas klavišus arba visą klaviatūrą, jei tai būtina.

  Mes taip pat atliekame kitus remonto darbus, tokius kaip programinės įrangos atnaujinimas, kietojo disko keitimas arba kitos dalies pakeitimas. Mūsų tikslas yra suteikti jums išsamų ir kokybišką remonto paslaugą, kuri atitiktų jūsų lūkesčius ir įrenginio specifiką.

  Jei jūsų MacBook Pro turi gedimų arba jam reikalingas remontas, nedelsdami kreipkitės į mus. Mes pasiruošę jums padėti, atkurti jūsų įrenginio veikimą ir suteikti jums malonumą naudotis puikiai veikiančiu MacBook Pro kompiuteriu. Pasitikėkite mūsų patirtimi, profesionalumu ir aukštos kokybės paslaugomis.

  Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

  Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!