LaptopFix kompiuterių remontas: +370 681 62157

  • Susisiekite

    +370 681 62157
  • Vilnius

    S.Žukausko g. 1
  • Pirmadienį-Šeštadienį

    I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Planšetinių Kompiuterių Remontas

Paspauskite ant pasirinkto planšetinio kompiuterio gamintojo logotipo, kad parodytume Jums kainoraštį

Laptopfix taisykloje remontuojame ne tik išmaniuosius telefonus, tačiau taip pat ir planšetinius kompiuterius. Mūsų technikai turi reikiamus įgūdžius bei žinias tam, kad čia galėtų būti atliekamas kokybiškas, bet kurios Apple, Samsung, Lenovo, Asus ar Huawei planšetės remontas

Mūsų interneto puslapyje rasite kainoraštį, kur bus parašyta, kiek kainuos bet kuris planšetės remontas jūsų įrangos tipui ir modeliui. Jeigu domina konkreti paslauga – galite užduoti klausimus pasinaudoję susirašinėjimo funkcija interneto puslapyje, telefonu arba el. paštu. Kad ir koks planšečių taisymas reikalingas, Laptopfix taisykla padės greitai ir kokybiškai pašalinti gedimus ir vėl mėgautis puikiai veikiančiu planšetiniu kompiuteriu. 

Planšetinių remontas – kokybiškai ir greitai

Kokybiškai ir greitai atliekame kone visų gamintojų planšetinių kompiuterių remontą. Kokybės garantu tampa mūsų technikų kvalifikacija bei tai, jog kiekvienam atliktam remonto darbui iš tiesų suteikiama bent 3 mėnesių garantija. 

Ekranus ir kitus dažniausiai remontuojamus komponentus paprastai pakeičiame per ~2 valandas. Jeigu rezervuosite laiką internetu, ne tik, kad sumažės planšetinių kompiuterių remonto kaina (pritaikoma akcija), tačiau ir gausite paslaugas per greičiausią įmanomą laiką.

Dėl to, kiek truks konkretus planšetės remontas, kreipkitės į mus tiesiogiai ir mūsų technikai informuos prieš pradėdami darbus.

Kiek kainuoja koks nors konkretus planšečių taisymas, galite pamatyti kainoraščiuose, kurie publikuojami mūsų interneto svetainėje. 

Kur atliekami planšetinių taisymo darbai?

Visa technika remontuojama mūsų taisykloje. Laptopfix taisykla yra įsikūrusi Vilniuje, Šiaurės miestelyje, adresu S. Žukausko g.1. Pastebėti mus nėra sunku, kadangi įėjimas yra tiesiai priešais automobilių stovėjimo aikštelę, pirmame aukšte.

Net, jeigu jūs nesate iš Vilniaus, mes galime priimti jūsų įrenginį pasinaudoję kurjerių – partnerių paslaugomis. Susisiekite su mumis ir praneškite, kokios planšetės remontas bus reikalingas bei taip pat informuokite, kad reikalingas įrenginio paėmimas. Jeigu planšetę remontuosite pas mus, kurjeris nemokamai pristatys įrenginį mums ir grąžins po remonto! 

Kiek užtruks planšetės taisymas?

Kiek truks konkretus planšetės remontas Vilniuje galime pasakyti tik sulaukę jūsų užklausos ir žinodami tikslius gedimus. Nemokamos diagnostikos metu išsiaiškinsime, kokius komponentus reikia taisyti ir/ar keisti.

Daugumą darbų atliksime per ~2 valandas, tačiau planšečių taisymas galėtų užtrukti ir ilgiau, jeigu reikalingas labai sudėtingas, specifinis remontas, arba, jeigu yra ilga laukiančių klientų eilė. Apie bet kokius pasikeitimus terminuose ir grafike, nedelsdami informuojame įrenginio savininką.

Kokius planšetės taisymo darbus siūlome

Phonefix taisykloje atliekamas pats įvairiausias planšetės remontas Vilniuje. Rezervavus laiką internetu dar pigiau atliksime ekranų keitimą, baterijų, kamerų keitimą, mygtukų remontą, drėgmės šalinimą, valymą, kitų komponentų remontą. Planšetės ekrano keitimas ir kitų paslaugų kaina nurodoma prie konkretaus gamintojo. Diagnostika – nemokama.