LaptopFix kompiuterių remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Samsung kompiuterių remontas

Mes atliksime jūsų Samsung kompiuterio remontą kokybiškai, greitai ir už labai konkurencingą kainą. Suprantame, kad jūsų kompiuteris yra labai svarbus jums, todėl ypatingą dėmesį skirsime tam, kad visi darbai būtų atlikti sklandžiai. Dirbame su įvairaus lygio komplikuotumo užduotimis: nuo kasdieninio kompiuterių valymo iki pačių sudėtingiausių motininių plokščių litavimo darbų bei duomenų atkūrimo iš mechaninės ar programinės įrangos pažeistų kompiuterių.

Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

  Pasirinkite datą
  (pvz: noriu, kad papildytumėt RAM)

  Greitas kompiuterių remontas.
  Esame savo srities profesionalai, todėl remontą atliekame itin greitai. .Jeigu reikiamas detales turėsime vietoje, remontą atliksime 1-2 dienų bėgyje. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
  Kokybės garantija - Aukšta technikų kvalifikacija.
  Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
  Darbus atliekame visoje Lietuvoje.
  Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio į mūsų servisą Vilniuje, galime paimti jūsų kompiuterį patys. Apie tai daugiau čia.
  Apdraustų kompiuterių remontas.
  Jūsų kompiuteris apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

  Specializuotas nešiojamųjų kompiuterių remonto centras

  Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio nešiojamųjų kompiuterių remonto paslaugos.
  Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
  investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (kompiuterių valymo, matricų keitimo ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės kompiuterių.

  Kokią naudą gausiu pasirinkęs LaptopFix servisą?

  • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   Rinkdamiesi remontuoti kompiuterį mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas. tik gavus Jūsų sutikimą.
   Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, paimsime Jūsų kompiuterį tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos čia.
  • Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą. 
  • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   Patarsime kaip apsaugoti Jūsų kompiuterį, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų.

  Ar galite paimti ir grąžinti kompiuterį tiesiai man iš rankų?

  Taip. Daugiau informacijos apie tai rasite paspaudę čia.

  Mano kompiuteris apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

  Taip.Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

  Mano kompiuteris neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

  Ne. Jeigu Jūsų kompiuterio remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

  Esame specializuotas „LaptopFix“ centras, skirtas Samsung kompiuterių remontui Vilniuje. Mūsų komandoje dirba kvalifikuoti technikai, turintys reikiamą patirtį ir žinias remontuoti Samsung techniką, ypač šio gamintojo nešiojamus kompiuterius. Nesvarbu, koks pažeidimas ar gedimas atsitiko, Samsung kompiuterių remontas beveik visada yra ekonomiškesnis sprendimas nei naujo įrenginio pirkimas. Dėl šios priežasties, klientams beveik visada rekomenduojame pasikonsultuoti su „LaptopFix“ specialistais dėl remonto sąlygų prieš apsisprendiant įsigyti naują įrenginį.

  „LaptopFix“ komanda visada siūlo draugiškas Samsung kompiuterių remonto kainas, todėl remonto paslaugos apsimoka. Mes remontuojame ir draudžiamus įrenginius ir pateikiame visus reikalingus dokumentus. Mūsų klientų ratas apima ne tik privačius asmenis, bet ir bendradarbiaujame su įvairiomis įmonėmis.

  Mūsų „LaptopFix“ servisas yra įsikūręs Vilniuje, tačiau mes aptarnaujame klientus iš visos Lietuvos, garantuojant greitą ir kokybišką technikos remontą. Jei neturite galimybės pristatyti įrenginį mums, bet reikalingas skubus Samsung kompiuterio remontas, mes galime pasirūpinti logistika: mūsų partneriai kurjeriai atvažiuos pas jus, atsiims kompiuterį ir pristatys jį atgal, kai remontas bus baigtas.

  Kokybiškas ir greitas Samsung kompiuterių remontas

  Samsung kompiuterių remontą atlieka kvalifikuoti technikai, turintys didelę patirtį ir reikiamą kvalifikaciją taisant įvairaus tipo gedimus. Mums svarbu pabrėžti, kad visoms remonto paslaugoms suteikiame ne mažiau kaip 3 mėnesių garantiją, todėl galite būti tikri paslaugos kokybe.

  Remonto laikotarpis priklauso nuo kompiuterio modelio ir gedimo tipo. Dažniausiai Samsung kompiuterių remontas atliekamas per 1-2 darbo dienas. Tačiau, jei per diagnostiką ar remonto procesą atsiranda neprognozuotų problemų, arba susiduriama su kitomis kliūtimis, arba klientas nebuvo užsisakęs paslaugos internetu ir susidaro eilė, darbų atlikimas gali užtrukti ilgiau. „LaptopFix“ servisas visada informuoja klientus apie bet kokius darbų grafiko pasikeitimus.

  Internetu užsisakiusiems klientams siūlome remonto paslaugas pigiau.

  Samsung kompiuterio ekrano keitimas

  Ekrano keitimas yra reikalingas, kai atsiranda pažeidimai arba gedimai. Ekrano neveikimo priežastys gali būti įvairios, pradedant fizine žala, baigiant elektronikos komponentų defektais. Nepriklausomai nuo gedimo ar pažeidimo pobūdžio, jei po diagnostikos paaiškėja, kad reikalingas ekrano keitimas, mes siūlome šią paslaugą atlikti per optimalų laikotarpį.

  Mes keičiame ekrano modulius naujausiems ir senesniems Samsung nešiojamiems kompiuteriams. Dėl konkrečių kainų savo įrenginiui, prašome kreiptis nurodytais kontaktais mūsų interneto svetainėje.

  Samsung kompiuterio baterijos keitimas

  Samsung kompiuterio baterija turėtų būti pakeista, jei įrenginys veikia prastai arba iš viso neveikia, kai nėra prijungtas prie maitinimo šaltinio. Bateriją reikia pakeisti ir tuomet, jei ji labai greitai išsikrauna arba elgiasi neprognozuojamai, pvz., staiga keičiasi jos įkrovimo lygis. Dėl baterijos keitimo ir susijusio Samsung kompiuterio remonto kainos, prašome kreiptis į mus tiesiogiai. Užsisakant paslaugą internetu, galite gauti geriausią kainą!

  Visada geros Samsung kompiuterių remonto kainos

  Visų mūsų paslaugų kainoraštį rasite mūsų interneto svetainėje. Jei kaina nenurodyta, nedvejokite kreiptis. Be to, Samsung nešiojamų kompiuterių diagnostika visada yra nemokama.