LaptopFix kompiuterių remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Kompiuterio motininės plokštės remontas

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  Jei jūsų kompiuterio pagrindinė plokštė sugenda, jos remontas ar keitimas, priklausomai nuo problemos, bus būtinas. Kuo greičiau tai atliksite, tuo geriau – ši kompiuterio dalis yra esminė, todėl, kai ji yra sugedusi, įrenginys gali neveikti tinkamai arba išvis neveikti.

  Ar jums reikia kompiuterio pagrindinės plokštės remonto? Kreipkitės į „LaptopFix“ – telefonų, kompiuterių ir planšetinių kompiuterių remonto paslaugos už patrauklią kainą!

  Kas yra kompiuterio pagrindinė plokštė?

  Kompiuterio pagrindinė plokštė – koks tai yra elementas? Pagrindinė plokštė, taip pat žinoma kaip motininė arba sisteminė plokštė, yra esminė kompiuterio dalis, jungianti visus kitus komponentus: procesorių, kietąjį diską, operatyviąją atmintį, vaizdo plokštę, garso kortas, optinius įrenginius ir kt. Šie komponentai yra prijungti prie pagrindinės plokštės per laidus arba tiesioginiais kontaktoriais. Kitaip tariant, pagrindinė plokštė palaiko ryšį tarp visų kompiuterio techninės įrangos komponentų, tokių kaip centrinis procesorius (CPU), atmintis (RAM), standusis diskas ir vaizdo plokštė.

  Yra keletas pagrindinių plokščių tipų, pritaikytų įvairiems kompiuterio tipams ir dydžiams. Kiekvienas pagrindinės plokštės tipas yra sukurtas dirbti su konkrečiais procesoriais ir atminties tipais, todėl jie nėra suderinami su visais procesoriais ir atminties tipais. Vis dėlto, kietieji diskai dažniausiai yra universalūs ir suderinami su dauguma pagrindinių plokščių, nepriklausomai nuo jų tipo ar prekės ženklo.

  Kur kompiuteryje yra pagrindinė plokštė?

  Pagrindinė kompiuterio plokštė yra kompiuterio korpuso viduje ir jungia daugumą kompiuterio dalių bei išorinių įrenginių. Stacionariuose kompiuteriuose pagrindinė plokštė yra įtaisyta dešinėje arba kairėje korpuso pusėje ir yra didžiausia kompiuterio plokštė.

  Pagrindinės plokštės gedimo priežastys ir simptomai Štai keletas faktorių, galinčių sukelti pagrindinės plokštės gedimus:

  • Perkaitimas. Viena iš dažniausiai pasitaikančių pagrindinės plokštės gedimo priežasčių yra perkaitimas. Pagrindinėje plokštėje yra daugybė komponentų, tokie kaip procesorius ir vaizdo plokštė, kurie generuoja didelius karščio kiekius. Tai galima išvengti užtikrinant tinkamą aušinimo sistemos veikimą (aušintuvai turi būti tinkamo dydžio ir galingumo), bei laikant kompiuterį gerai vėdinamoje vietoje, o ne ant lovos ar pagalvės; Padidėjęs elektros srovės įtampumas. Tai yra kita dažna pagrindinės plokštės gedimo priežastis. Žaibas, netinkama elektros instaliacija ar energiją švaistančios priemonės gali sukelti elektros srovės šuolius;
  • Dulkės ir nešvarumai. Dulkės ir svetimkūniai, patenkantys į kompiuterį, gali sugadinti pagrindinę plokštę. Kai kompiuteryje kaupiasi per daug dulkių ir šiukšlių, jie užkemša aušinimo sistemą, dėl ko gali atsirasti perkaitimo problemų.

  Be abejo, yra ir kitų plokštės gedimo priežasčių, tokie kaip vanduo, gamybos defektai ir natūralus susidėvėjimas. Galite įtarti, kad jums reikalingas pagrindinės plokštės remontas, jei:

  • -Kompiuteris neįsijungia;
  • -Kompiuteris dažnai užstringa;
  • -Kompiuterio ekrane atsiranda žalios juostos arba jis tampa mėlynas;
  • -Kompiuteris staiga perikrauna save.
  •  

  Pagrindinės kompiuterio plokštės taisymas

  Trumpai tariant, kompiuterio veikimą užtikrina trys pagrindinės dalys, kurios veikia sinergiškai: procesorius, atmintis (kietasis diskas ir operatyvioji atmintis) ir pagrindinė plokštė.

  Tai yra procesorius, atmintis (kietasis diskas ir RAM) ir pagrindinė plokštė. Tačiau kai pagrindinė, viską jungianti, plokštė sugenda, keli komponentai nebemato vienas kito.

  Kaip žinoti, kad reikalingas kompiuterio pagrindinės plokštės remontas?

  Atpažinti pagrindinės plokštės gedimus gali būti sudėtinga, nes jie dažnai pasireiškia panašiais simptomais kaip ir kitų kompiuterio komponentų gedimai. Todėl, pastebėję įtartinus simptomus, turėtumėte kreiptis į specialistus.

  LaptopFix.lt kompiuterių remonto paslaugos už gerą kainą

  Motininės plokštės remonto arba pakeitimo kaina gali būti gana didelė. Tačiau, jei ši plokštė sugenda, jūs negalite naudotis kompiuteriu, todėl reikalingas remontas yra būtinas.

  LaptopFix.lt kompiuterių remonto centras suteikia aukštos kokybės paslaugas ir profesionalų aptarnavimą. Mūsų patyrę specialistai gali nustatyti jūsų pagrindinės plokštės būklę, atlikti būtinos diagnostikos ir remonto darbus. Tai apima komponentų keitimą, litavimą ir kitas procedūras, reikalingas motininės plokštės atstatymui.

  Jei esate susidūrę su problemomis, kurios, atrodo, yra susijusios su pagrindine plokšte, ar turite kokių nors abejonių dėl savo kompiuterio būklės, neabejokite ir kreipkitės į mūsų paslaugas. Mes siekiame suteikti jums greitą ir patogų aptarnavimą, kartu garantuojant, kad jūsų kompiuteris veiks efektyviai ir be problemų.

  Jei reikia, galime atlikti ir kompiuterio modernizavimą, įskaitant naujos motininės plokštės, procesoriaus ar atminties įdiegimą. Mes dirbame su įvairiais kompiuterių modeliais ir markėmis, todėl galime rasti geriausią sprendimą jūsų techninės įrangos reikalavimams ir biudžetui.

  LaptopFix.lt kompiuterių remonto centras – tai saugus ir patikimas pasirinkimas visiems, kurie reikia kompiuterio remonto arba modernizavimo paslaugų. Kreipkitės į mus jau dabar ir užsakykite savo kompiuterio diagnozę!