LaptopFix kompiuterių remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

iPad remontas

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  Kainoraštis (Detalės + darbai)

  Apple iPad stikliukų keitimo kainoraštis (Detalės + darbai)

  GedimasKaina
  Apple iPad 2nd stikliuko keitimas
  Akcija!
  40€
  Apple iPad 3rd stikliuko keitimas
  Akcija!
  45€
  Apple iPad 4th stikliuko keitimas
  Akcija!
  45€
  Apple iPad 5th (9.7" 2017) stikliuko keitimas65€
  Apple iPad 6th (9.7" 2018) stikliuko keitimas65€
  Apple iPad 7th (10.2" 2019) stikliuko keitimas75€
  Apple iPad 8th (10.2" 2020) stikliuko keitimas75€
  Apple iPad 9th (10.2" 2021) stikliuko keitimas85€
  Apple iPad Air stikliuko keitimas
  Akcija!
  65€
  Apple iPad Air 2 stikliuko keitimas130€
  Apple iPad Air 3 (2019) stikliuko keitimas155€
  Apple iPad Air 4 (2020) stikliuko keitimas200€
  Apple iPad Air 5 (2021) stikliuko keitimas210€
  Apple iPad mini stikliuko keitimas
  Akcija!
  65€
  Apple iPad mini 2 stikliuko keitimas
  Akcija!
  65€
  Apple iPad mini 3 stikliuko keitimas
  Akcija!
  65€
  Apple iPad mini 4 stikliuko keitimas
  Akcija!
  125€
  Apple iPad mini 5 stikliuko keitimas
  Akcija!
  140€
  Apple iPad mini 6 stikliuko keitimas200€
  Apple iPad Pro 9.7" stikliuko keitimas165€
  Apple iPad Pro 10.5" stikliuko keitimas180€
  Apple iPad Pro 11" (2018) stikliuko keitimas205€
  Apple iPad Pro 11" (2020) stikliuko keitimas205€
  Apple iPad Pro 11" (2021) stikliuko keitimas220€
  Apple iPad Pro 12.9" (2015) stikliuko keitimas215€
  Apple iPad Pro 12.9" (2017) stikliuko keitimas255€
  Apple iPad Pro 12.9" (2018) stikliuko keitimas245€
  Apple iPad Pro 12.9" (2020) stikliuko keitimas245€
  Apple iPad Pro 12.9" (2021) stikliuko keitimas270€
  Apple iPad diagnostikaNemokama

  Kitų Apple iPad remonto darbų kainos

  [table “lgkitiremontodarbai” not found /]

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad papildytumėt RAM)

   Greitas iPad remontas.
   Esame savo srities profesionalai, todėl remontą atliekame itin greitai.Jeigu reikiamas detales turėsime vietoje, remontą atliksime 2-jų valandų bėgyje. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
   Kokybės garantija - Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Darbus atliekame visoje Lietuvoje
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio į mūsų servisą Vilniuje, galime paimti jūsų iPad patys.
   Apdraustų Apple iPad remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – Apple iPad remontas.

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio iPad remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti planšetę mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo planšetę, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti planšetę tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie šią paslaugą suteiksime paskambinus numeriu +370 681 62157 arba info@phonefix.lt

   Mano iPad apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip.Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus planšetinius kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano iPad neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų iPad'o remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Tada, kai jums reikia iPad remonto Vilniuje, galite kreiptis į išmaniosios technikos taisyklą – LaptopFix. Mes esame specializuotas Apple įrenginių remonto centras. Mūsų taisykla galės suremontuoti jūsų iPad Mini, įprastus iPad, iPad Air ar net iPad Pro įrenginius. Beveik visų iPad remonto kainos yra nurodytos mūsų interneto puslapyje paskelbtame kainoraštyje. Tačiau tiems klientams, kurie rezervuoja remonto laiką savo įrenginiui internetu, ne tik pasiūlysime atlikti remontą greitai, bet ir pigiau, nes taikysime specialią akciją – papildomą nuolaidą.

   Greitas ir kokybiškas iPad taisymas

   LaptopFix taisykla dirba greitai, ir dauguma remonto darbų yra atliekami per 2 valandas. Kadangi čia dirba kvalifikuoti Apple technikai, galite būti tikri dėl darbų kokybės. Tai, kad mūsų atliktas iPad remontas yra kokybiškas, liudija tai, kad visiems darbams suteikiame bent jau minimalų trijų mėnesių garantijos laikotarpį.

   Mes turime patirties remontuojant smulkius gedimus, diagnozuojant problemas, taip pat ir tvarkant labai smarkiai pažeistus iPad planšetinius kompiuterius. Kodėl toks remontas, kaip iPad ekrano ar baterijos keitimas, turėtų būti vertas jūsų dėmesio? Daugiausiai dėl to, kad remontas dažniausiai kainuoja gerokai mažiau nei naujo įrenginio pirkimas. Ypač jei gedimas ar pažeidimas atsitiko dėl nelaimingo atsitikimo, iPad remontas Vilniuje padės jums sutaupyti, nes tikrai nereikės pirkti naujos planšetės.

   Nors patys esame įsikūrę Vilniuje, LaptopFix taisykla remontuoja Apple planšetes iš klientų visoje Lietuvoje. Jei patys negalite atvežti įrenginio, mes galime iškviesti kurjerį, kuris atsiims planšetinį kompiuterį iš jūsų ir pristatys jį atgal, kai iPad remontas Vilniuje jau bus baigtas.

   iPad ekrano keitimas

   Apple planšetiniai kompiuteriai turi didelius, aukštos raiškos ekranus. Mes daugiausiai dirbame su lietimui jautraus ekrano stikliuko keitimu, tačiau visada pasiūlysime sprendimus ir kitoms problemoms. iPad ekrano keitimas gali užtrukti daugiau nei kelias valandas, tačiau mūsų taisyklos technikai garantuoja aukščiausios kokybės darbų atlikimą. Problemos diagnostika yra nemokama, o stikliuko keitimo kaina prasideda nuo ~49€. Galutinė kaina priklauso nuo konkrečio planšetės modelio. Išsamesnę informaciją rasite mūsų interneto puslapyje esančiame kainoraštyje.

   iPad baterijos keitimas

   Laikui bėgant, didelės ličio jonų baterijos gali pasiekti savo ribą ir pradėti greitai išsikrauti, nebeįsikrauti arba pradėti veikti netinkamai. Kai taip atsitinka, dažniausiai vienintele išeitimi tampa iPad baterijos keitimas. Toks iPad remontas dažnai atliekamas mūsų technikų, todėl jie gerai žino, kaip greitai ir kokybiškai pakeisti seną ir susidėvėjusią bateriją nauja.

   Darbai paprastai trunka porą valandų, o keitimo kainos prasideda nuo ~22€, tačiau svyruoja priklausomai nuo iPad planšetinio kompiuterio modelio.

   Paslaugos gera kaina!

   Jei domina iPad remontas gera kaina, LaptopFix taisykla pasiūlys jums patraukliausias sąlygas taisyti bet kokius Apple planšetės pažeidimus. Pigiau remontuojame tuos įrenginius, kurių savininkai rezervuoja remonto laiką iš anksto.

   Pagrindinių paslaugų, tokių kaip lietimui jautraus stikliuko, krovimo lizdo, baterijos, garsiakalbio, priekinės ir galinės kameros, mygtukų keitimo, ryšio antenos remonto, drėgmės pašalinimo ir duomenų atstatymo paslaugų kainoraščius rasite tiesiog šiame puslapyje. Diagnostika yra nemokama.

   Jeigu nerandate sau reikalingos paslaugos kainos – kreipkitės į mus tiesiogiai, ir mes pateiksime jums geriausią pasiūlymą!

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!