LaptopFix kompiuterių remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

SONY kompiuterių remontas

Atsirado problemos su Sony kompiuteriu? Norite pagerinti jo veikimą, netekote svarbių duomenų ir iškilo garantinio remonto poreikis? Kreipkitės į LaptopFix Sony kompiuterių taisyklą. Mūsų patyrę technikai padės išspręsti net sudėtingiausias problemų situacijas, atlieka Sony nešiojamų kompiuterių remontą aukščiausio lygio.

Atliekame garantinį remontą visoje Lietuvoje

Nepriklausomai nuo to, ar jūsų įrenginys yra apdraustas, ar reikalauja garantinio remonto, mūsų taisykla paruoš visus būtinus dokumentus. Nors esame įsikūrę Vilniuje, bendradarbiaujame su kurjeriais, kurie gali atsiimti jūsų įrenginį iš bet kurios Lietuvos vietos ir pristatyti jį mums. Taip galime pasiekti klientus Klaipėdoje, Kaune, Utenoje, Alytuje ar kituose miestuose.

Viskas, ką turite žinoti apie Sony kompiuterių taisymą

Norint atlikti efektyvų Sony kompiuterių remontą, svarbu pradėti nuo išsamios diagnostikos. Mūsų profesionali komanda atlieka vizualines, programines ir technines patikras, kurios padeda nustatyti tikrąsias problemas. Tada mes galime pasiūlyti sprendimus, pristatyti jums darbo eigą, kainą ir numatomą trukmę.

Diagnostika paprastai trunka trumpą laiką. Net jei kompiuterį pasiunčiate mums per kurjerį, ši paslauga jums nieko nekainuos, jei nuspręsite patikėti remontą mums. Svarbu suprasti, kad po diagnostikos gali išaiškėti kai kurie dalykai:

 • -Kompiuterio gedimas gali būti rimtesnis nei įsivaizdavote;
 • -Kompiuterio gedimas gali būti visiškai kitoks nei tikėjotės;
 • -Kompiuterio gedimas gali būti lengvesnis nei jūsų numatėte;
 • -Kompiuterio gedimas gali būti toks, kokio tikėjotės.

LaptopFix taisykla supažindins jus su optimaliais sprendimais, patars geriausias išeitis ir atliks reikiamus remonto darbus.

Sony nešiojamų kompiuterių remontas: klaviatūros, ekrano ir baterijos keitimas

Nepaisant to, kad atliekame įvairiausius Sony kompiuterių remonto darbus, norėčiau išskirti kelias populiariausias paslaugas ir dažniausiai atliekamus darbus. Pagal klientų atsiliepimus ir mūsų statistiką, išsiskiria tokios užduotys kaip klaviatūros, ekrano ir baterijos keitimas, taip pat duomenų atstatymas. Išsamiau apžvelgsime kiekvieną iš šių paslaugų.

Klaviatūros keitimas tampa būtina po ilgo kompiuterio naudojimo arba dėl suliejimo ir kitos žalos. Tai gali sukelti neveikiančius mygtukus, nebešviečiančią arba nenuspėjamai veikiančią klaviatūrą. Toks kompiuteris netinka nei darbui, nei pramogoms, todėl reikalingas valymas arba keitimas.

Ekrano keitimas dažnai būna būtinas po nelaimės arba jeigu jis patyrė žalos. Su laiku gali pasireikšti ir senėjimo požymių ar pažeidimų.

Baterija yra viena pažeidžiamiausių kompiuterio dalių. Ličio jonų akumuliatoriams būdingas ribotas įkrovimo ir iškrovimo ciklų skaičius, todėl jie palaipsniui praranda savo talpą. Po ilgo naudojimo nebelieka jokios kitos išeities, kaip pakeisti Sony kompiuterio bateriją. O duomenų atstatymas apima profesionalių programų ir techninės įrangos naudojimą siekiant atkurti pažeistus, netiksliai ištrintus arba nebepasiekiamus duomenis kompiuteryje.

Greitos ir kokybiškos paslaugos

Ieškodami tinkamo kompiuterio serviso, kiekvienam klientui svarbus maksimalus greitis ir profesionalumas. Mes galime pasiūlyti tai, nes optimizavome remonto procesų eigą, pagerinome aptarnavimo kokybę ir turime visą būtiną programinę ir techninę įrangą, kad išspręstume net pačias sudėtingiausias situacijas. Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais, jei norite gauti konsultaciją dėl remonto arba rekomendacijas.

LaptopFix Sony kompiuterių taisykla atlieka ne tik paprastą, bet ir garantinį remontą. Mes turime visą reikiamą kompetenciją, sertifikacijas ir užtikriname, kad jūsų Sony kompiuteris būtų tinkamai ir efektyviai sutvarkytas. Dauguma remonto darbų atliekami per 1–2 dienas, o kiekvienam darbui ir naujai įdiegtai detalėms suteikiame garantiją, trunkančią ne trumpiau kaip 3 mėnesius. Todėl rinktis LaptopFix remonto paslaugas jūsų Sony kompiuteriui tikrai apsimoka.