LaptopFix kompiuterių remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Kompiuterio išlūžusio USB ir kitų jungčių remontas

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  Pasitaiko situacijų, kai kompiuterio jungtys genda arba išlūžta, sukeldamos nemalonius nesklandumus. Tačiau ne viskas taip blogai, nes šios problemos sprendimas gali būti labai paprastas. Užtenka apsilankyti telefonų, planšetinių kompiuterių ir asmeninių kompiuterių taisykloje „laptopfix.lt“, kurioje siūlomas aukštos kokybės, greitai ir pigiai atliekamas USB ir kitų prievadų remontas.

  Kodėl gali išlūžti kompiuterio jungtis?

  Kompiuterio jungtys yra esminiai ryšio kanalai tarp kompiuterio ir įvairių išorinių ar vidinių prietaisų. Vidinės jungtys skirtos komunikacijai su tokiomis sistemomis kaip kietieji diskai, CD ROM ar DVD, o išorinės jungtys naudojamos modemų, spausdintuvų, pelei ir kitų prietaisų prijungimui.

  Šių jungčių projektavimas skiriasi priklausomai nuo jų funkcijų, ir jos gali būti skirtingų tipų:

  • Nuosekliosios jungtys, dažniausiai naudojamos pelei ir modemui prijungti;
  • Lygiagrečiosios jungtys, naudojamos spausdintuvams prijungti;
  • Mažos kompiuterių sistemos sąsajos (SCSI) jungtys, skirtos spausdintuvui ir iki septyniems kitiems prietaisams prijungti, pavyzdžiui, kietajam diskui ir juostiniams įrenginiams.
  • Universaliosios serijinės magistralės (USB) jungtys. Šias jungtis galima naudoti daugybei prietaisų, įskaitant visus aukščiau paminėtus, prijungti, taip pat klaviatūrai, skaitytuvams, išoriniam kietajam diskui, USB įrenginiams, fotoaparatams, telefonams ir daugybei kitų išorinių prietaisų.

  USB jungčių tipai

  USB jungtys yra vienas iš populiariausių kompiuterių jungčių tipų šiandien. USB-A, USB-B, Mini-USB, Micro-USB, USB Type-C ir Lightning Cable yra tik keli iš daugelio galimų variantų.

  USB jungtys šiandien yra vienos iš labiausiai paplitusių kompiuterių jungčių. Jos sukurtos siekiant patogumo ir universalumo, leidžiančio vartotojams lengvai prijungti įvairius išorinius įrenginius prie kompiuterio. Štai keletas labiausiai paplitusių USB jungčių tipų:

  USB-A: Šis yra vienas iš populiariausių ir plačiausiai naudojamų USB jungčių tipų. Jis yra palyginti didelis ir turi plačią prieigą, todėl yra dažnai naudojamas stacionariuose kompiuteriuose ir nešiojamuose kompiuteriuose.

  USB-B: Šis USB tipo jungtis dažniausiai naudojama spausdintuvuose ir kituose didesniuose išoriniuose įrenginiuose. USB-B jungtys yra kvadratinių formų, kad nebūtų maišomos su USB-A jungtimis.

  Mini-USB: Šios jungtys buvo populiarios ankstesnėse mobiliose įrangose, tokiuose kaip senesni fotoaparatai ir MP3 grotuvai. Dabar jie dažniausiai pakeisti Micro-USB ir USB Type-C jungtimis.

  Micro-USB: Šis yra mažesnis už Mini-USB ir yra daugiausia naudojamas šiuolaikiniuose mobiliuosiuose įrenginiuose, tokiuose kaip telefonai ir planšetiniai kompiuteriai.

  USB Type-C: Ši jungtis yra naujausia USB jungties evoliucija, suteikianti dar didesnę patogumą ir greitį. USB Type-C jungtys yra simetriškos, todėl jas galima įkišti bet kuria puse. Jos taip pat palaiko „USB 3.1“ duomenų perdavimo standartą, kuris leidžia greitesnį duomenų perdavimą ir gali tiekti maitinimą įrenginiams.

  Lightning Cable: Šis jungties tipas yra sukurtas ir naudojamas Apple produktuose. Lightning kabelis yra mažas, simetrinis ir labai patogus naudoti, bet suderinamas tik su Apple įrenginiais.

  Ką daryti, jei kompiuterio jungtis išlūžo?

  Jei pastebite, kad jūsų kompiuterio jungtis neveikia, pirmasis žingsnis – perkrauti kompiuterį. Kartais įvairios sistemos klaidos gali būti pašalintos tiesiog per paleidžiant įrenginį iš naujo. Tačiau nepamirškite ir apie higieną – reguliariai išvalykite nešvarumus ir dulkes iš kompiuterio jungčių, kadangi tai yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl jungtys gali neveikti tinkamai.

  Net jei po šių veiksmų kompiuterio jungtys vis tiek neveikia, verta pasikonsultuoti su specialistais – galbūt nutrūko vidiniai kontaktai ar yra kitų rimtesnių problemų. Tai galite patikrinti pabandę įkišti USB ar kitą prietaisą į neveikiančią jungtį ir švelniai jį pajudinti. Jei prietaisas trumpam prisijungia ir atsijungia, tikėtina, kad yra problema su jungtimi arba kabeliu. Be to, galima, kad kompiuterio jungtis yra sulenkta, nulūžusi arba sugadinta kitu būdu. Jei pastebite akivaizdžius pažeidimus, reikės atlikti jungčių remontą.

  Jeigu jūsų jungtis atrodo gerai, bet vis tiek neveikia, vertėtų pabandyti kitą USB laidą. USB laidų gedimai yra dažnesni nei paties USB jungties gedimai, todėl rekomenduojame pabandyti naudoti kitą laidą, jei galima. Vienas dažniausių USB laido pažeidimų – nutrūkęs kontaktas kabelio viduje.

  Dažniausios priežastys, dėl kurių gali išlūžti kompiuterio jungtys

  Nors kompiuterio jungčių išlūžimas nėra dažnas reiškinys, visgi tokios problemos gali atsirasti. Dažniausiai pažeidimai yra vidiniai ir sunkiai pastebimi. Jungtys gali neveikti dėl dulkių ar pūkų, kurios užkemša jungčių angas, arba dėl vandens žalos. Dažniausios priežastys, dėl kurių gali išlūžti kompiuterio jungtys, yra:

  Kompiuteris nukrito arba patyrė smūgį. Smūgis gali pažeisti vidinius kontaktus ir sukelti jungčių neveikimą; Kompiuterio jungtys nėra pakankamai patvarios arba turi gamyklinių defektų. Tokiu atveju gali atsirasti problemų su laiko bėgyje.

  Kompiuterio išlūžusio USB ir kitų jungčių remontas

  LaptopFix.lt už gerą kainą Jei išlūžo USB jungtis ar yra problemų su kitomis kompiuterio jungtimis, jums reikalingas specialisto pagalba. Kreipkitės į LaptopFix.lt – mūsų profesionalai atliks nešiojamojo kompiuterio jungčių remontą greitai, kokybiškai ir už patrauklią kainą. Mes teikiame visapusiškas kompiuterių, telefonų ir planšetinių kompiuterių taisymo paslaugas, todėl galite pasitikėti mūsų patirtimi ir profesionalumu.

  Paslaugos gera kaina!

  Jei pastebite, kad jūsų kompiuterio jungtys neveikia, pirmiausia pabandykite perkrauti kompiuterį. Dažnai tai gali išspręsti daugybę problemų. Tačiau, jei problemos nepavyksta išspręsti, galbūt reikalingas kompiuterio jungčių remontas. Mūsų specialistai gali nustatyti ir pašalinti problemas, susijusias su vidiniais kontaktais, kabeliais arba USB ir kitomis kompiuterio jungtimis. Be to, esant akivaizdiems fizinėms žaloms, kaip antai susilankstymui arba nulūžimui nuo plokštės, jums gali prireikti prievadų taisymo taisykloje.

  Daugiausiai kompiuterio jungčių genda dėl dulkių, pūkų ar vandens žalos. Kartais jie genda dėl smūgių arba gamybos defektų. Norint išspręsti šias problemas, mums reikalingas tik jūsų apsilankymas. Mes teikiame kompiuterių ir kitų elektronikos prietaisų taisymo paslaugas kokybiškai, greitai ir pigiau!

  Sugedus USB jungtims ar kitiems prievadams, kreipkitės į „laptopfix.lt“ specialistus. Mes užtikrinsime, kad jūsų prietaisas veiks kaip naujas!